943
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń74 tys.
  • Odpowiedzi197
  • Ocen na +8
943 ppt ?

Jakich kobiet boją się faceci? (198)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Jakich kobiet boją się faceci?

Napisał(a): gość -

aż trudno mi sobie wyobrazić żeby facet oficjalnie deklarował, że boi się kobiety... paranoja!!!
a może to chodzi o gejów?
ktoś kto boi się kobiet chyba musi się bać wszystkiego?
lepiej nich wraca do przedszkola albo pod spódnicę mamusi hahaha a nie zawraca głowy!
Dziewczyny szkoda czasu na pierdołowate pierdoły - życie u boku prawdziwych mężczyzn jest zbyt piękne i fascynujące żeby tracić czas na rozlazłych ciapowatych gamoni :)
mam wielu znajomych i przyjaciół i sorry ale przynajmniej ci mężczyźni, których znam nie boją się kobiet ha! w ogóle nie są strachliwi....
owszem mają swoje swoje zdanie, sympatie i antypatie, chcą albo nie chcą z kimś być... ale bać się? kobiet? hahaha co za bzdura!!!
pozdrawiam
wyzwolona i szczęśliwa kobieta :)

Reklama

sweetie Znów jestem sama :( Koleżanki mówią mi, że to przez to, że faceci się mnie boją. Ostatni chłopak zerwał ze mną ponieważ podobno jestem zbyt niezależna i za ładna. Ale czy to źle? Jakich jeszcze kobiet faceci unikają?
nie jestes za ladna wierz mi. zreszta jestes kolesiem piszacym na forum za kase wiem bo keidys tez z wami pisalem buhaahahha

sweetie Znów jestem sama :( Koleżanki mówią mi, że to przez to, że faceci się mnie boją. Ostatni chłopak zerwał ze mną ponieważ podobno jestem zbyt niezależna i za ładna. Ale czy to źle? Jakich jeszcze kobiet faceci unikają?
Boją się kobiet piskliwych i takich które uważają że wszystko wiedzą najlepiej.

Wszystko zależy od kobiety! Jedni boją się feministek ( bo z góry jestem zwierzęcym samcem), inni ślicznych i głupich, a jeszcze inni ślicznych we własnych oczach, które mogliby utracić lub nie zdobyć. I jeszcze parę różnych typów - właściwie, tego nie da się ująć.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakich kobiet boją się faceci?