943
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń74 tys.
  • Odpowiedzi197
  • Ocen na +8
943 ppt ?

Jakich kobiet boją się faceci? (198)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Jakich kobiet boją się faceci?

Napisał(a): gość -

Faktycznie, mężczyźni omijają kobiety "zbyt" niezależne, powodem jest
raczej to, że nie czują się przy nich potrzebni/męscy...Chcą tak jakby opiekować się kobietą, pomagać jej. Model w którym kobieta wie lepiej, zrobi to sama itp jest tak naprawdę kontrolowaniem wszystkiego w swoim życiu przez co mężczyzna odbiera podświadomie tą kontrolę. Związane jest to w pewnym sensie ze zwiększonym egoizmem.

Niezależność kobiety, odbiera również jako trudność w podejmowaniu
wspólnych decyzji, kontrolą tych decyzji bo podświadomie wyczuwa, że jego zdanie ma mniejszą ważność aniżeli jej "silna" niezależność. Powoduje to trudność w rozwijaniu prawidłowych i zgodnych relacji,
działa to w dwie strony.

Jako rozwiązanie polecam - napisać/zadzwonić jemu - że potrzebujecie jego pomocy, coś przewieźć, naprawić, zajechać, czy kupić lub zapytać o radę co jakiś czas. Zwrócić się o pomoc, nieważne czy ma być mała czy duża. Tak aby, od czasu do czasu pokazać, że nasza "zbytnia" niezależność jest balansem w naszym życiu, a nie szalą która przechyla się tylko w jedną stronę.

Słońca bez końca i miłości! :-)

Reklama

Re: Jakich kobiet boją się faceci?

Napisał(a): gość -

Kobieta musi być kobieca - zgrabna, ładna i mądra oraz jak trzeba samodzielna. Po co komu dziecko do niańczenia ?
Czy niektórzy menowie jaj już nie mają że jak laska jest niezalezna i do tego to co powyżej to wymiękają ???

Re: Jakich kobiet boją się faceci?

Napisał(a): gość -

olggaa faceci lubią się opiekować kobietami, a za ładna? to raczej słaby argument
może i lubia się opiekować,ale żeby się opiekować kims to trzeba jeszcze umiec się opiekować kims, nie rwij się jak nic nie umiesz,bo same dobre checi tobie nie wystarcza do opiekowania się kims,z sensem

Re: Jakich kobiet boją się faceci?

Napisał(a): gość -

Faceci kobiet sie nie boja. To mit. Problem w tym ,ze faceci raczej unikaja kobiet ktore staraja sie ponad miare afiszowac swoja tzw. niezaleznosc. Dzisiaj kiedy nawet narody nie sa niezalezne manifestowanie przez pewna grupe kobiet postawy - jak ci sie nie podoba to do widzenia - jest raczej smieszne i kontr produktywne. Jezeli istnieje miedzy mezczyzna a kobieta milosc a nie banalna chemia to strach nie istnieje.
A.Blaszczyk

Re: Jakich kobiet boją się faceci?

Napisał(a): gość -

Po prostu faceci wolą kobiety inteligentne, przy nieco przeciętnej urodzie, które chcą widzieć w mężczyźnie oparcie opiekę, a kobiety niezależne ładne, nie twierdzę że nie są inteligentne, to powinne być singiel kami, prędzej czy później zdradzi mężczyznę, i mężczyźni tego się obawiają!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakich kobiet boją się faceci?