Odpowiadasz na:
Jakich kobiet boją się faceci?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Znów jestem sama :( Koleżanki mówią mi, że to przez to, że faceci się mnie boją. Ostatni chłopak zerwał ze mną ponieważ podobno jestem zbyt niezależna i za ładna. Ale czy to źle? Jakich jeszcze kobiet faceci unikają?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jakich kobiet boją się faceci?

Napisał(a): gość -

Heh, wszystkie tematy z logów, na pierwszej zakładce, oprócz wątku Powera założyły boty.
Wielu forumowiczów uwija się z odpowiedziami, jakby tym sztucznym tworom miało to uratować życie - tymczasem oni mają te odpowiedzi w tyłku.

Reklama

sweetie Ostatni chłopak zerwał ze mną ponieważ podobno jestem zbyt niezależna i za ładna. Ale czy to źle? Jakich jeszcze kobiet faceci unikają?
Chłopak to nie facet, chłopak to chłopak, który może kiedyś będzie facetem, oczywiście kiedy dorośnie.

Tych z partii zboczonych kobiet.

Reklama