129
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +-15
129 ppt ?

Jakie błędy w makijażu popełniają Polki? (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakie błędy w makijażu popełniają Polki?

Napisał(a): Maandragora -

jak mam okazję rozmawiać z taką delikwentką od brwi to.. nie wiem czy się śmiać czy płakać ;)

koszmar ..koszmar..i jeszcze raz koszmar

dodać jeszcze można usta przeciągnięte konturówką inną niż pomadka i to w dość.. znaczący widoczny sposób

oczywiście .. podkład i puder zakończony na policzkach .. odcinający resztę bladego ciała

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): Ilona001 -

Brwi malowane od szklanki to jest klasyka. O ile jeszcze u jakiejś starszej Pani mnie to tak nie razi, to u jakiejś młodej dziewczyny wygląda naprawdę zabawnie.
Na drugim miejscu stawiam usta pomalowane w serduszka, gdzie szminka wychodzi mocno poza naturalny kontur ust. albo usta pomalowano mocno konturówką.
Na trzecim samoopalacz, który w nadmiarze szpeci i wyraźnie oddziela się od naturalnego koloru skóry na przykład na dekolcie.

Napisał(a): xenia11 -

1. mnie to rozwala: róż na policzkach nałożony tak że wychodzą różowe plamy ... tego nie da się nazwać podkreśleniem
2. podkład nałożony w zasadzie tylko na buźkę i nie rozmazany tak by nie był widoczny , tylko właśnie odcinający buzię od reszty ciała.
brwi są z moich obserwacji rzadkie ale fakt wygląda to koszmarnie.

Napisał(a): rudii -

Polki to jeszcze nic...
jak patrzę na brytyjki,to jest dopiero masakra.
wiele z kobiet,nie wie jak prawidlowo zrobić makijaż.
robią sobie maskę,przerysowane brwi,paskudne rumieńce a do tego okropnie długie kreski oczu,które są przeciągnięte poza łuk brwiowy.
sporo takich delikwentek mijam idąc przez miasto.
brytyjki lubują się w ostrych makijażach...

Napisał(a): rudii -

obserwator1971 A ile taką wypacykowaną panienkę się przed używaniem myje ? ;P
90 stopni w pralce na pełnym programie,z osierszczaniem,co by sztucznych rzęs się pozbyć:D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie błędy w makijażu popełniają Polki?