129
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +-15
129 ppt ?

Jakie błędy w makijażu popełniają Polki? (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jakie błędy w makijażu popełniają Polki?

Napisał(a): rudii -

wiosna2
rudii
obserwator1971 A ile taką wypacykowaną panienkę się przed używaniem myje ? ;P
90 stopni w pralce na pełnym programie,z osierszczaniem,co by sztucznych rzęs się pozbyć:D
>>Jak możesz tak o nas płci pięknej mówić.......?:)No wiesz:))))))
moze dlatego,ze zawsze sie interesowalam kosmetyka:D
INTERIA.PL

Napisał(a): wiosna2 -

rudii
wiosna2
rudii
obserwator1971 A ile taką wypacykowaną panienkę się przed używaniem myje ? ;P
90 stopni w pralce na pełnym programie,z osierszczaniem,co by sztucznych rzęs się pozbyć:D
>>Jak możesz tak o nas płci pięknej mówić.......?:)No wiesz:))))))
moze dlatego,ze zawsze sie interesowalam kosmetyka:DAhaaaaaaaa rozumiem:)))

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Najgorsze błędy to według mnie własnie zbyt cemny podkład, przez co widać takie smugi i kreskę, która oddziela twarz od szyi, do tego zbyt ciemne lub grube brwi. Błędem jest też podkreślanie mocno zarowno ust i oczu, powinno się podkreslać tylko 1 z tych rzeczy mocnym makijażem

Reklama

Napisał(a): Gość -

Bardzo fajną opcją jest makijaż permanentny. Nie ma czego się bać. Sama byłam na początku trochę przerażona ale było ok. Sam zabieg nie boli, metoda Biotek jest bardzo delikatna. Robiłam kreski na powiekach u Pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie, dostałam 20% rabatu i korektę w cenie. Generalnie bardzo fajna sprawa te kreski :)

Napisał(a): ~Judyta -

Uwielbiam wracać do Vici Clinic w Krakowie, gdzie makijaż permanentny wykonuje Pan Krzysztof. Jestem bardzo zadowolona z jego usług - jest przemiły i ma bardzo profesjonalne podejście. Kolor w kreskach trzyma się przepięknie!

Napisał(a): ~Haneczka -

Jeśli cenicie sobie wygodę to makijaż permanenty będzie strzałem w dziesiątkę. Sama też niedawno się odważyłam na kreski na powiekach i jestem z nich bardzo zadowolona. Robiłam je u pana Krzysztofa w Vici Clinic w Krakowie. Pan Krzysztof to przemiły facet, a swoją pracę wykonuje mega starannie. Zresztą widać to po efekcie końcowym :)

Napisał(a): ~Karo -

Wszystkim polecam makijaż permanentny, dzięki któremu oszczędzam codziennie rano mnóstwo czasu. Trzy miesiące temu zrobiłam sobie kreski na powiekach i brwi w Vici Clinic w Krakowie. Pan Krzysztof używał w tym celu urządzeń i produktów marki Biotek. Efekt jest lepszy niż sobie to wyobrażałam. No i nie ma czego się bać - nic nie boli :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie błędy w makijażu popełniają Polki?