89
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń787
  • Odpowiedzi81
  • Ocen na +0
89 ppt ?

Jakie buty mode na jesień? (82)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jakie buty mode na jesień?

Napisał(a): ~Karolinka -

Jesienią chodzę w dwóch typach butów

1. Pierwsze to buty typowo sportowe, oczywiście skórzane. Latam w nich sobie na siłownię oraz kiedy wiem,ze będę miała danego dnia duzo chodzenia, załatwiania a chcę aby było mi wygodnie:)

2.Drugie to jakieś fajne, modne botki na wyższym obcasie. Noga wygląda w nich o wiele lepiej. Ostatnino przekonałam się rownież do botek na koturnie
https://answe(...)ml/k-4/
Są bardziej stabilne niż obcas.
INTERIA.PL

Re: Jakie buty mode na jesień?

Napisał(a): ~SylwiaTrysta -

Jedni mówią że tego typu rzeczy jak ciuchy czy buty trzeba przymierzyć i nie kupują w sieci, a innym to nie przeszkadza. Ja sporo zamawiam w sieci, jeśli chodzi przykładowo o buty to Deichmannie http://www.de(...)me.html lubię robić zakupy i jeszcze nigdy nie udało mi się nie trafić w rozmiar, czy to w przypadku butów sportowych czy jakichś wyjściowych.

Reklama

Re: Jakie buty mode na jesień?

Napisał(a): ~Limonka21 -

Buty na jesień powinny być wygodne, ciepłe i odporne na warunku atmosferyczne. Ja z własnego doświadczenie mogę polecić buty Timberland Premium 6, ponieważ świetnie sprawdzają się w okresie jesienno-zimowym. Jeżeli ktoś poszukuje inspiracji to warto zaglądnąć tutajhttps://sklep(...)-jesien , ponieważ mają tam duży wybór i każdy może wybrać coś zgodnego z własnym gustem ;)

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie buty mode na jesień?