78
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń567
  • Odpowiedzi72
  • Ocen na +0
78 ppt ?

Jakie buty na lato? (73)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Jakie buty na lato?

Napisał(a): gość -

Ja sobie zamówiłam sandały ecco skórkowe z Eccoshop.pl, mam też espadryle i trampki - na lato to jest mój must have :) Przed urlopem mam zamiar jeszcze sobie zakupić jakieś klapki do wody i jakieś klapki fajne pewnie też ecco, żeby były wygodne do chodzenia, a nie jakieś plastiki :)

Napisał(a): Gość -

Te sandałki z kotwicami są boskie :) Chociaż z praktycznego punktu widzenia, zastanawiam się czy raz ta kotwica się za bardzo nie nagrzeje w upale i dwa czy fajnie wygląda taki nieopalony kotwicowy ślad na nodze? :)
Ja na lato wybrałam sandały z paseczkami cienkimi, szukam też ładnych sandałów na słupku do 70 zł, ale na razie nic mi w oko nie wpadło.

Reklama

Napisał(a): gość -

Ja na lato muszę mieć zawsze sandały, japonki, jakieś sandałki na obcasie lub koturnie i koniecznie wygodne baletki, tzw. cichobiegi :) Np. do auta lub na spacer. Ostatnio zamówiłam sobie świetne balerinki z Eccoshop.pl - w pięknym intensywnym kolorze, przewygodne, i zastanawiam się, czy nie zakupić kolejnej pary, bo tak mi się w nich dobrze chodzi :)

Napisał(a): Gość -

ja ostatnio kupiłam sobie w kazarze w fashion house śliczne butki na lato. eleganckie i bardzo wygodne z odkrytymi palcami. idealnie sprawdzają się w taką pogodę:) w innych sklepach widziałam też sandałki, ale polecam się przejść i poszukać, bo jest duży wybór:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie buty na lato?