14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń76
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
14 ppt ?

Jakie damskie trampki (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie damskie trampki

Napisał(a): anu -

Hej. Szpilek w szafie mam multum ale zorientowałam się,że tak naprawdę w tym roku nie mam żadnych konkretnych butów na niskim obcasie, wygodnych trampek, w których mogłabym śmigać sobie na uczelnię. Chciałabym na dniach sobie zamwowić bo biorąc pod uwagę to w jak szybkim tempie polepsza się pogoda szybko je założymy :)
Podbają mi się takie trampeczki z prawdziwej skórki marki DC:
http://www.br(...)wy.html
Ale jeszcze zastanawiam się nad takimi neutralnymi szarymi:
http://www.br(...)ry.html
Które są Waszym zdaniem lepsze?
INTERIA.PL

Re: Jakie damskie trampki

Napisał(a): Tris -

Mi się podobają oba typy...., więc jak dla mnie zależy co będziesz miała na sobie..., jeżeli nosisz częściej ubrania w jasnych kolorach, to lepiej te jaśniejsze, jeśli w ciemnych, to lepiej te ciemniejsze...., żeby buty nie ,,gryzły" się z ubiorem...

Re: Jakie damskie trampki

Napisał(a): amalane -

Obie pary są fajne chociaż powiem Ci ,że ja osobiście wolę buty w trochę innym stylu.Te etnies są również niezłe:
http://www.br(...)te.html

Bierz te które Ci się bardziej podobają. Miętowe sa wesołe ale te drugie pewnie łatwiej będą się czyściły. Mialam już kiedyś trampki DC i miło wspominam.Były dobrej jakości i wygodnie leżały na nodze.

Re: Jakie damskie trampki

Napisał(a): Gość -

Osobiście wybrałabym pierwszy model :) Myślę, model jest bardziej uniwersalny - pasuje do większej ilości rzeczy (nawet w lekko eleganckich zestawach byłyby super ). Jednak czyszczenie może przynieśc więcej problemów niż w przypadku drugich. jednak czego nie robi się dla ładnych butów :p
pozdrawiam :)

Re: Jakie damskie trampki

Napisał(a): ~printa -

Ktoś wspominał o Converse, też je bardzo lubię. Sama zastanawiam się teraz nad takimihttps://www.l(...)4743440 bo mam już dwie pary takich klasycznych, a szukam czegoś oryginalnego. Chociaż lubię też inne marki, miałam kilkakrotnie właśnie inne trampki i większość fajnie mi się nosiło przez kilka lat. Możecie sobie spojrzeć tutajhttps://www.l(...)trampki . Poprzednie zamawiałam właśnie z Limango i były o połowę tańsze, niż gdzieś stacjonarnie :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie damskie trampki