61
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń374
  • Odpowiedzi57
  • Ocen na +0
61 ppt ?

Jakie dekoracje do pokoju ? (58)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie dekoracje do pokoju ?

Napisał(a): Gość -

Mam pokój świeżo po remoncie: pomalowane ściany, nowe podłogi i meble. Wydaje mi się jednak, że czegoś w nim brakuje, że wygląda jak surowy pokój w jakimś hotelu. Przeszkadzają mi puste ściany i myślałam o jakichś plakatach/obrazach, albo czymś do postawienia na meblach. Nie chcę jednak zbyt zagracić pokoju samymi drobiazgami. Co polecacie? Co u Was najbardziej sprawdziło się jako dekoracja?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Jakie dekoracje do pokoju ?

Napisał(a): ~Aleksy-syn -

Moja droga, tylko nie fototapeta!!! Niech cię nie zwiodą zapenienia, że będzie ładnie. Może na początku i owszem, ale co powiesz na zwykłe malowanie ścian za dwa lata? Fototapety nie zdejmiesz na czas remontu. Meble wystawisz, podłogę nakryjesz folią, a fototapeta będzie wisieć i się brudzić. Nie mówię, że nic nie wieszać, ale może raczej iść w stornę takich rzeczy, które można zdjąć jak się znudzi lub przenieść na chwilę jak się bedzie malowało. Oczywiście mowa o obrazach na ścianę np takich http://www.de(...)-sciane lub bardziej nowoczesnych obrazach wieloczęściowych podzielonych na częsci np takich http://agaton(...)skadowe Ja osobiście do pokoju powiesił sobie obraz niż fototapetę

Reklama

Reklama

Napisał(a): nowaczka -

też bym Ci odradzała tapetę, koniec koców marnie to wygląda. Jest teraz mnóstwo fajnych efektów, które można uzyskać, wykorzystując wyłącznie farby - jak szukasz inspiracji to możesz zajrzeć na stronkę magnat ceramic:

http://www.ma(...)ardowe/

Jest tam też kreator wnętrz, możesz więc sobie łatwo zwizualizować swojen nowe, lepsze lokum :-)

Reklama

Napisał(a): ~Wioleta -

~Mika Ja mam tynk strukturalny, glinkę wenecką z magnata, efekt bardzo fajny, ja nie chciałam tapet, jakoś mi się nie podobają.
Próbuję przekonać męża żebyśmy jakiś ciekawy tynk strukturalny u nas zrobili, on generalnie nie lubi zmian, remontów itd, ale u nas nic się nie zmieniało od jakiś 10 lat. Czas najwyższy. Tylko jak go namówić...

Napisał(a): ~Mika -

~Wioleta
~Mika Ja mam tynk strukturalny, glinkę wenecką z magnata, efekt bardzo fajny, ja nie chciałam tapet, jakoś mi się nie podobają.
Próbuję przekonać męża żebyśmy jakiś ciekawy tynk strukturalny u nas zrobili, on generalnie nie lubi zmian, remontów itd, ale u nas nic się nie zmieniało od jakiś 10 lat. Czas najwyższy. Tylko jak go namówić...
Mój też początkowo nie chciał, ale podsuwałam mu katalogi w tym właśnie magnata, trochę pomarudziłam i się zgodził, nawet sam się za to zabrał.

Napisał(a): ~Nastka -

U mnie od pewnego czasu są na ścianach naklejki z Magnata. Jest sporo kształtów do wyboru. Ja się zdecydowałam na geometryczne wzory a do w sypialni na małe drzewko bonsai. Teraz jestem przed kolejnym malowaniem mieszkania i tez zastanawiam sie nad położeniem struktury. Ale tylko na jednej ze ścian w sypialni. Spodobała mi sie Velatura w odcieniu Jadeit.

Napisał(a): ~barbi -

Polecam firmę z polskimi tekstyliami domowymi w atrakcyjnych cenach. Firma Top Haus zajmuje się produkcją konfekcji pościelowej, stołowej oraz pozostałych tekstyliów domowych. Marka Top Haus oferuje wysokiej jakości komplety pościelowe w tym poszwy, poszewki, prześcieradła bawełniane, prześcieradła jersey,prześcieradła frotte , ochraniacze na materace, kołdry.
Załączniki:

Napisał(a): ~kamyk -

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu TOPHAUS specjalizującą się w tekstyliach domowych, np. do sypialni lub do kuchni. Jest to renomowany polski producent artykułów tekstylnych. Sama kupowałam niedawno pościel i jestem bardzo zadowolona.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie dekoracje do pokoju ?