77
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń517
  • Odpowiedzi72
  • Ocen na +0
77 ppt ?

jakie drukarnie polecacie? (73)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: jakie drukarnie polecacie?

Napisał(a): gość -

osobiście jestem raczej za tradycyjnymi drukarniami, bo jest po prostu lepsza komunikacja z zespołem. Moja firma współpracuje z drukarnią edytor studio z dolnośląskiegohttp://www.ed(...)ferta/. Regularnie zamawiamy u nich foldery, gazetki reklamowe i wizytówki, To stara firma z doświadczeniem, ale sa naprawdę solidni jeśli chodzi o druk offsetowy i cyfrowy.

Re: jakie drukarnie polecacie?

Napisał(a): Gość -

Dużo zależy od sprzętu jakim drukarnia dysponuje;) ja korzystam z internetowej, bo jest to dla mnie wygodniejsze, nie muszę nigdzie chodzić, a to co zamówię przywiezie mi kurier;) korzystam zhttps://www.l(...)art.pl/ bo mają świetną jakość wydruku w dobrej cenie, a to jest w drukarni najważniejsze;)

Re: jakie drukarnie polecacie?

Napisał(a): gość -

Ja drukuję zawsze w drukarni Grafix Bis (http://www.grafixbis.pl/) i jestem zadowolona. Wszystkie materiały reklamowe, jak ulotki, broszury itd. Jakoś jest naprawdę bardzo wysoka, dlatego bardzo sobie cenię współpracę z tą drukarnią.

Re: jakie drukarnie polecacie?

Napisał(a): Gość -

Interesującą ofertę w zakresie profesjonalnego wydruku ma ta drukarnia http://www.fa(...)uku.pl/ . Szybko realizują zamówienia i nie trzeba u nich drukować dużych pakietów. Mają bowiem świetną propozycję dla mikro i małych firm oraz klientów indywidualnych. Należy też przyznać, że są niezwykle tani.

Re: jakie drukarnie polecacie?

Napisał(a): gość -

Ostatnio korzystałem drukarni online www.grafcraft.pl wspaniały kontakt, profesjonalna pomoc na etapie przygotowywania projektu. Prowadzą również studio graficzne, w którym przygotowują projekty graficzne. Możesz drukować wygodnie i tanio nie wychodząc z domu lub biura. Ekspresowa realizacja i bardzo dobra jakość wydruku, atrakcyjne ceny.

Re: jakie drukarnie polecacie?

Napisał(a): gość -

Ja zawsze drukuję w drukarnihttp://www.maxal.pl/ z Izabelina pod Warszawą. Jako, ze swoją działalność prowadzę w Warszawie, dojazd do nich nie sprawia mi problemu. Lubię współpracę z nimi, bo mam pewność, ze moje zlecenie zawsze będzie zrealizowane na najwyższym poziomie i z dbałością o wysoką jakość.
« Wróć do tematów
Do góry strony: jakie drukarnie polecacie?