10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń403
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +3
10 ppt ?

Jakie fryzury krótkie polecacie? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie fryzury krótkie polecacie?

Napisał(a): Gość -

Zawsze miałam długie włosy ale chciałam ostatnio zaszaleć i mocno je skrócić. Koleżanki, poleciłybyście mi jakieś fryzurki które pasowałyby to takiej raczej szczupłej buzi?
Tyle się po internecie naszukałam a nie mogę znaleźć nic fajnego:(
INTERIA.PL

Re: Jakie fryzury krótkie polecacie?

Napisał(a): Tris -

Do szczupłej twarzy idealne będą fryzury typu bob z uniesionym i wycieniowanym tyłem :) , ważne jest by poszerzyć twarz, więc fajnie by było jakbyś raz na jakiś czas, nakręcała je na wałki lub lokówkę :) , albo przy pomocy prostownicy lub falówki robiła fale :) , to optycznie poszerzy twarz :)) , też mam dosyć szczupłą twarz i to jest dobry sposób by oszukać ludzi na różnego rodzaju okazjach :)))

Dobre przy szczupłej twarzy jest też jej ,, odkrycie" :) , więc zamiast boba możesz sobie zrobić fryzurkę z dłuższym tyłem, ale bardziej odkrytymi bokami :) , wycieniowanymi na końcach, przez to mogą się dodatkowo podkręcać i jeszcze poszerzać twarz :) , obecnie ja taką noszę i to jest moja najlepsza fryzura jaką miałam :))) , ale Ty musisz patrzeć pod siebie, więc najlepiej wpierw zobacz w necie jak wygląda bob z wycieniowanym tyłem i oceń czy chciałabyś taką fryzurkę :) , bo tył rośnie szybciej niż boki i jakbyś się ścieła tak jak ja, a nie przypadło by Ci to do gustu to musiałabyś długo czekać by włosy odrosły, a jak bob Ci nie przypadnie do gustu to on i tak jest fryzurą, która szybko odrasta, przez co trzeba o nią dbać :)

Pozdrawiam :)

Napisał(a): Gość -

Tris Do szczupłej twarzy idealne będą fryzury typu bob z uniesionym i wycieniowanym tyłem :) , ważne jest by poszerzyć twarz, więc fajnie by było jakbyś raz na jakiś czas, nakręcała je na wałki lub lokówkę :) , albo przy pomocy prostownicy lub falówki robiła fale :) , to optycznie poszerzy twarz :)) , też mam dosyć szczupłą twarz i to jest dobry sposób by oszukać ludzi na różnego rodzaju okazjach :)))

Dobre przy szczupłej twarzy jest też jej ,, odkrycie" :) , więc zamiast boba możesz sobie zrobić fryzurkę z dłuższym tyłem, ale bardziej odkrytymi bokami :) , wycieniowanymi na końcach, przez to mogą się dodatkowo podkręcać i jeszcze poszerzać twarz :) , obecnie ja taką noszę i to jest moja najlepsza fryzura jaką miałam :))) , ale Ty musisz patrzeć pod siebie, więc najlepiej wpierw zobacz w necie jak wygląda bob z wycieniowanym tyłem i oceń czy chciałabyś taką fryzurkę :) , bo tył rośnie szybciej niż boki i jakbyś się ścieła tak jak ja, a nie przypadło by Ci to do gustu to musiałabyś długo czekać by włosy odrosły, a jak bob Ci nie przypadnie do gustu to on i tak jest fryzurą, która szybko odrasta, przez co trzeba o nią dbać :)

A może masz jakieś fotki tych fryzur?

Reklama

Napisał(a): Tris -

shazza A może masz jakieś fotki tych fryzur?
Swojej fryzury niestety nie wkleję, bo nie mam skąd, a swojego zdjęcia nie dam :D , a co do boba, wpisz w googlach ,, fryzura bob" i wejdź w grafikę, wyświetli Ci mnótwo przykładów :)

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie fryzury krótkie polecacie?