26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń156
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +4
26 ppt ?

Jakie gadżety dla klientów (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakie gadżety dla klientów

Napisał(a): panek344 -

Długopisy notatniki są tanie ale praktyczne. Wada to to,że często się gubią.Smyczy nie polecam bo nikt tego nie używa.
Dobrym pomysłem są koszulki. Wadą jest to,że jest to dosć drogi gadżet ale możesz trochę zaoszczędzić zamawiając w hurtowni odzieży ( na przykład: http://www.op(...)ear.pl/ )

Jaki konkretnie jest to biznes? Napisz to łatwiej będzie Ci coś doradzić.

Reklama

Reklama

Re: Jakie gadżety dla klientów

Napisał(a): twaiwa -

Też mi się tak wydaje. Świetne pendrive widziałam na stronie z http://panato(...)a-firm/. Mają zarówno wykonane z drewna, kartonu, jak i metalowe, czy w skórzanym etui. Same sprawdźcie! Moim zdaniem na uwagę zasługują także bawełniane i filcowe torby. Świetnie się prezentują, prawda?

Reklama

Re: Jakie gadżety dla klientów

Napisał(a): ~Tymotruooo -

Ja zamawiam materiały reklamowe i gadżety promocyjne przez drukarnię Interdruk [url=http://drukarnia-interdruk.pl/]http://drukarnia-interdruk.pl/[/url] i jak dotąd zawsze byłem zadowolony. Robią m.in. wizytówki, bloczki konferencyjne, notesy i torby reklamowe. Z tego co wiem można tez u nich zamówić magnesy i smycze na klucze.

Re: Jakie gadżety dla klientów

Napisał(a): ~Tiki92 -

Myślę, że najlepszym gadżetem jest torba bawełniana, może spełniać wiele funkcji, być na zakupy czy do pracy. Niewątpliwie jest na widoku, wiec jeśli klienci będą ją nosić to będzie świetna reklama, w ilości hurtowej cena też będzie właściwa, więc bardzo polecam tę formę gadżetu. http://www.mu(...)lniane/

Re: Jakie gadżety dla klientów

Napisał(a): ~Edekzkredek -

Ciekawe pierniki ciasteczka czy wafelki reklamowe można kupić od Zukero - http://www.zu(...)ero.pl/. Sympatyczna obsługa można o wszystko dopytać po kilka razy, słodycze dostarczają dobrze zapakowane zabezpieczone (co było ważne zwłaszcza przy piernikach żeby się gdzięś w paczce nie wygniotły i nie zniszczyły).
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie gadżety dla klientów