450
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi92
  • Ocen na +207
450 ppt ?

Jakie jest Twoje zdanie na temat "RODO" (93)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakie jest Twoje zdanie na temat "RODO"

Napisał(a): ~Rob -

Mieszkam w Anglii i ju dostaje dzwoneczki z polskiego tel komorkowego na angielska komorke, po oddzwonieniu tam cisza. Jedyne miejsce gdzie podalem ten nr telefonu to konto bankowe w polskim banku do jakiego jestem upowazniony. Tak ochrona danych ze to nadal wycieka

Napisał(a): ~greg24 -

~ulka ... jeżeli jesteście nieobecni w pracy, to Wasz przełożony nie może poinformować
Co za głupoty piszesz. Oczywiście, że może. W związku z RODO pracodawca musiał przygotować parę dokumentów i zebrać podpisy, że znasz regulaminy, zgadzasz się na to lub tamto, etc...

Co do daty urodzin - po co innym pracownikom wiedzieć kiedy jesteś urodzony?

Napisał(a): ~Galanonim -

Wyrażam zgode dla banku bo chce konto.
Bank zgodnie z prawem udostępnia moje dane do BIK
Tenże BIK ma w swojej informacji o przetwarzaniu danych że może przekazać je swoim podwykonawcom.
A ja się pytam jak daleko taki łańcuszek może sięgać?( na 1 zgodę)

Napisał(a): taie -

~Galanonim Wyrażam zgode dla banku bo chce konto.
Bank zgodnie z prawem udostępnia moje dane do BIK
Tenże BIK ma w swojej informacji o przetwarzaniu danych że może przekazać je swoim podwykonawcom.
A ja się pytam jak daleko taki łańcuszek może sięgać?( na 1 zgodę)
W necie połowa danych to "pic na wodę"
Założyłem kiedyś stronkę a po 2 latach próbowałem ją jako nieaktualną usunąć -
okazuje się to nie do wykonania - w necie powstało tak dużo klonów , linków i w tak dziwnych miejscach nie do ogarnięcia.
Po roku dałem sobie spokój .
A linki do niej nadal się mnożą.
To mnie nauczyło że trzeba się 10 razy zastanowić za nim opublikuje się jakieś dane.

Napisał(a): ~zuzanna -

Dla mnie to największa głupota, w związku z czym nie przeżywam tego jakoś specjalnie:) Nagle ma zniknąć z przestrzeni miliony naszych danych? Nierealne:) W przychodniach mamy różnych pacjentów, do różnych specjalistów:) dlatego jakaś tam pacjentka chciała udowodnić znawstwo przepisów:) Polska wprowadziła RODO dlatego żeby mieć problem z głowy:) Jest wdrażany? Jest., Inaczej byłyby kary. Całkowite wdrożenie tych przepisów będzie trwało kilka lat-powtarzam słowa europosła. Ponieważ"Polak potrafi", więc "młodziki-cwaniaki" wyszkoleni w tym zakresie na koszt wielu firm, a zwłaszcza z kasy podatnika, tworzą firmy "uduś" i straszą kontrolami, albo dorabiają na umowy zlecenia i po znajomości "udają że szkolą" pracowników w firmach. Moja propozycja, dajcie na luz i nie przeżywajcie tego aż tak bardzo:)

Napisał(a): taie -

~Sam Następny Powód do opuszczenia tej Upadłej Ezbecji europejskiej
Jedyne wyjście to spadać na Marsa -
przynajmniej zanim jankesi tam nie wlezą.

Napisał(a): ~adam -

Wystarczyło zakazać handlu danymi osobowymi pomiędzy firmami i wszystko byłoby OK, ale jak widać lobbing na to nie pozwolił i stąd durne ustawy UE i przerzucanie winy na zwykłych ludzi. Ciemnota w tej Unii. Liczy się tylko kasa a zero pomysłu

Napisał(a): ~gość -

Swego czasu pan Cukerberg powiedział że o ludziach można zdobyć każdą informację tylko potrzebna jest zgoda i wprowadzono "ciasteczka", wyrażasz zgodę na udzielanie informacji o sobie, o swoich zainteresowaniach, o wszystkim co piszesz i czytasz. Tak to działa a teraz tylko my nie będziemy nic o nich wiedzieć bo zasłonią się ochroną danych osobowych, nie sprawdzisz kim jest polityk jakie ma pochodzenie i czy ma odpowiednie wykształcenie by cię reprezentować, to elita chce ochrony swoich danych bo my i tak nic do ukrycia nie mamy, zwykły Kowalski w tym kraju ma tyle do powiedzenia co żyd za okupacji a właśnie ta nacja zaczyna chronić się przed rozpoznaniem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie jest Twoje zdanie na temat "RODO"