200
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +0
200 ppt ?

Jakie kobiety kręcą facetów? (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakie kobiety kręcą facetów?

Napisał(a): gość -

Po prostu bierze mnie na wymioty .....stare tematy ,tylko inaczej sformułowane

tak delikatne romantyczne zadbane ,z tipsami ,najlepiej jak by nic nie robiła...a facet jeleń przynosił kasę ,jesteście żałosne ,tego wszystkiego księżniczki nie da się czytać

Przedewszystkim zaddbane - Regularna aktywność fizyczna i stałe pory posiłków, diety, w utrzymaniu szybkiego tempa metabolizmu to wszystko oczywiście jest ważne - niestety na efekty szybko nie będą widoczne. Zaproponuję zainteresowanie się urządzeniami które skutecznie pomogą w osiągnięciu szybkich efektów. Osobiście korzystam z masażera Sonic& Bionic kupionego w w neozdrowie. aparat łączy 3 najskuteczniejsze metody - Elektrostymulację ( podłacza się elektrody do ciałą - kalorie same się spalają ) Ultradźwięki - tłuszcz jest rozbijany na molekuły i podczerwien . Wystarczą 2 tygodnie aby widzieć znaczną poprawę w wyglądzie Polecam i pozdrawiam

Reklama

Takie na fotografiach. Bo na żywo to się z nimi nie da porozumiec, wieczne anse, pretensje, niezadowolenie niezaleznie co bym nie zrobil. Moze są jakieś wyjątki, ale ja mając ponad 40 lat i nascie związków (w tym 2 małżeństwa) za sobą takich nie spotkałem. Teraz przeczytam ze to może moja wina bo nie chciałem zaakceptować wyznaczonego mi miejsca w hierarchii rodzinnej...

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

gość Po prostu bierze mnie na wymioty .....stare tematy ,tylko inaczej sformułowane

tak delikatne romantyczne zadbane ,z tipsami ,najlepiej jak by nic nie robiła...a facet jeleń przynosił kasę ,jesteście żałosne ,tego wszystkiego księżniczki nie da się czytać
Gościu ! jesteś wolnym człowiekiem i nic nie musisz , nawet tak się pultać w swym komentarzu

gość Takie na fotografiach. Bo na żywo to się z nimi nie da porozumiec, wieczne anse, pretensje, niezadowolenie niezaleznie co bym nie zrobil. Moze są jakieś wyjątki, ale ja mając ponad 40 lat i nascie związków (w tym 2 małżeństwa) za sobą takich nie spotkałem. Teraz przeczytam ze to może moja wina bo nie chciałem zaakceptować wyznaczonego mi miejsca w hierarchii rodzinnej...
Wiesz co ja mam ponad 40 lat i nie mogę Was zrozumieć dwa małżeństwa tez za sobą i się starałam naprawdę, bylam i tolerancyjna i kumplem i nie księżniczka na ziarnku grochu i co to dało. Że za chwile skończy sie moje drugien małżeństwo
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakie kobiety najbardziej kreca facetow
  • Jakie kobiety najbardziej kręcą facetów
  • jakie kobiety najbardziej kręcom facetow
  • jakie kobiety was kreca
  • Jakie kobiety kręcą mężczyzn? Forum
  • phare anti brouillard co to znaczy
  • facetow kreca starsze kobiety
  • co faceta kręci najbardziej
  • jakie kobiety kreca facetow najbardziej
  • co kręci faceta w kobiecie
Do góry strony: Jakie kobiety kręcą facetów?