200
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +0
200 ppt ?

Jakie kobiety kręcą facetów? (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakie kobiety kręcą facetów?

Napisał(a): gość -

gość
gość Takie na fotografiach. Bo na żywo to się z nimi nie da porozumiec, wieczne anse, pretensje, niezadowolenie niezaleznie co bym nie zrobil. Moze są jakieś wyjątki, ale ja mając ponad 40 lat i nascie związków (w tym 2 małżeństwa) za sobą takich nie spotkałem. Teraz przeczytam ze to może moja wina bo nie chciałem zaakceptować wyznaczonego mi miejsca w hierarchii rodzinnej...
Wiesz co ja mam ponad 40 lat i nie mogę Was zrozumieć dwa małżeństwa tez za sobą i się starałam naprawdę, bylam i tolerancyjna i kumplem i nie księżniczka na ziarnku grochu i co to dało. Że za chwile skończy sie moje drugien małżeństwo
Wiesz co moja żona się przyp....la do wszystkiego i powiem szczerze że wkur... mnie to. Pożycia brak. Więc wcześniej czy później nasz związek się rozpadnie. Póki co jedyną rzeczą która trzyma ten związek w kupie jest nasza córeczka i nie zanosi się żeby to miało się zmienić. Już dawno zrezygnował bym z naszego związku ale wytłumaczenie dziecku dlaczego nie ma taty albo mamy jest chyba najtrudniejszym wyzwaniem z jakim się spotkałem w życiu.

facetów czy mężczyzn? facetów kręcą tępe, niezadbane, najlepiej takie, które robią błędy ortograficzne nie grzeszą urodą i rozstawiają nogi na każdym kroku, co by taki miał szybko i łatwo. ;) przy tym biedne sprzątają, gotują, nie mają czasu dla siebie ani na naukę ;) efekt jest opłakany..

mężczyźni zachowują się inaczej

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): Komarcin77 -

Pytanie jest zbyt ogólne i nie mam pojęcia co autor miał na myśli zadając je. Co znaczy kręci? Mówimy o kandydatce na kochankę, żonę, czy przyjaciółkę?!?
Jeżeli dobrze rozumiem, chodzi tu o seksualny aspekt. A więc każdy facet ma swoje "fetysze" i odpowiedź na pewno nie będzie jedna ....co zresztą widać w odpowiedziach. Aczkolwiek, jakie kobiety kręcą facetów? Przede wszystkim takie, z którymi można wykonać te wszystkie pozycje z kamasutry. Drogie panie, rozumiem, że macie podejście, że kochanego ciała nigdy dość, ale z nadwagą nawet lekką nie będziecie kręciły faceta. Spójrzcie w pozycje seksualne i odpowiedzcie sobie na pytanie z ilu musiały byście zrezygnować wskutek swojej postawy?!?
Od czego zaczyna się to "kręcenie"? Od zwykłego uśmiechu, odgarniania włosów podczas rozmowy, śmiechu. Jeżeli chcecie wyglądać super dla facetów robiąc tonę makijażu oraz farbując włosy średnio raz na miesiąc zapomnijcie o tym, że będziecie kręciły faceta. Wasze włosy stają się twarde i wyjątkowo nie miłe w dotyku. Kwestia ubioru, jak wspomniałem wcześniej, każdy facet ma inne upodobania, nie można tego uogólnić. Przede wszystkim facetów kręcą słodkie idiotki. Ponieważ są słodkie przede wszystkim. A idiotka, ponieważ tak czy inaczej w życiu i tak facet będzie musiał podejmować decyzje. Zachowujcie się jak dziewczyny, a nie jak kobiety. Kobiety są ukierunkowane: wiedzą co chcą, kiedy chcą i jak chcą ...podobnie jak mężczyźni. Jeżeli weźmiemy dwie takie osobowości i je połączymy, to mamy dwóch samców ALFA, a z tego wynikną same problemy. Ale takie jest przecież życie, nie prawdaż panowie? Kobiety wiedzą czego chcą i chcą aby facet był narzędziem w uzyskaniu przez nie celu, stąd po stosunkowo krótkim czasie facet znajduje sobie kochankę, ....bo kochanka nie zadaje głupich pytań o nowy kolor salonu, czy nową pralkę.
Reasumując, faceta kręcą słodkie dziewczynki, zagubione w sobie, nie potrafiące samodzielnie podejmować decyzji, im większą ma nad nimi kontrolę facet, tym większe jest jego libido. Tak więc wszystkim kobietom życzę powodzenia, im bardziej będziecie "suszyć głowę" waszym facetom, tym szybciej znajdą sobie dziewczynkę na boku, .....w końcu nad nią będą mogli zapanować :)

takie minimum to:

4x4
ABS
Airbag conducteur
Airbag passager
Airbags latéraux
Avec carnet d'entretien
Climatisation automatique
Direction assistée
ESP
Feux anti-brouillard
HU/AU nouveau
Jantes alliage
Phare de jour
Phares au Xénon
Radar de recul
Radio/CD
Régulateur de vitesse
Sellerie cuir
Sièges chauffants
Sièges électriques
Système de navigation
Toit ouvrant
Verrouillage centralisé
Vitres électriques
Voiture non-fumeur
Volant multifonctions

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakie kobiety najbardziej kreca facetow
  • Jakie kobiety najbardziej kręcą facetów
  • jakie kobiety najbardziej kręcom facetow
  • jakie kobiety was kreca
  • Jakie kobiety kręcą mężczyzn? Forum
  • phare anti brouillard co to znaczy
  • facetow kreca starsze kobiety
  • co faceta kręci najbardziej
  • jakie kobiety kreca facetow najbardziej
  • co kręci faceta w kobiecie
Do góry strony: Jakie kobiety kręcą facetów?