200
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +0
200 ppt ?

Jakie kobiety kręcą facetów? (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jakie kobiety kręcą facetów?

Napisał(a): gość -

Takie które nie mają na sobie całej drogerii a wręcz przeciwnie użyją tuszu do rzęs i to im wystarczy bo prawdziwej urody nie trzeba poprawiać. Fryzura dla mnie nie ma większego znaczenia jednak zamiast oglądać łysą głowę wolę bawić się włosami długimi, takimi przykrywającymi plecy lecz to max. Uśmiech to podstawa i dobrze by było aby dziewczyna miała wszystkie zęby (no chyba że służyć jako otwieracz do piwa podczas meczu), niepalącej ! bo nikt nie chce wąchać smrodu po papierosach jak i całować się z popielniczką. Idąc dalej mężczyzna zawsze zwróci w pierwszej kolejności uwagę na kobietę zadbaną i ubierającą się po kobiecemu z seksapilem a nie jak na jakimś obozie karate w dresy i inne piżamy. Jeśli chodzi o wagę to oczywiście są gusta i guściki ale przydało by się nie wchodzić w drzwi bokiem, ja jestem wierny jednej zasadzie tj, brzuch nie powinien być większy od piersi. Charakter bierzemy pod uwagę w zależności czy kobieta jest lub ma być: kochanką czy żoną (dal koleżanek powyższy tekst nie ma zastosowania). Dodam jeszcze, że kobieta która wyraźnie jest zainteresowana mężczyzną i da ku temu jakiś znak lub w jakiś sposób go zaczepi zmusza owego faceta (wtedy już ofiarę ;)) do oglądnięcia jej i to w całości (tak dobrze widzicie, możliwe nawet rozbieranie wzrokiem) i w tym momencie facet oceni właśnie ilość tapety, potem sylwetkę wraz z ubiorem pod kątem seksapilu. Na pewno żaden z nas nie będzie Wam kobiety patrzył na buty czy paznokcie bo nas to po prostu nie interesuje.
INTERIA.PL

Reklama

gość
gość Kretyni!!!
Nalezalo raczej napisac: kretynki...
Dlaczego w was mężczyźni tyle złych emocji, czy naprawdę nie trafiliście nigdy na fajną kobietę? Owszem są i kobiety egoistki ale nie zapominajcie że są i też te fajne kobiety, nie ma co się negatywnie nastawiać i nakręcać się że nie ma fajnych wartościowych kobiet bo zaczniecie przyciągać same złe. Trzeba tylko trafić na tą właściwą.........

gość Takie na fotografiach. Bo na żywo to się z nimi nie da porozumiec, wieczne anse, pretensje, niezadowolenie niezaleznie co bym nie zrobil. Moze są jakieś wyjątki, ale ja mając ponad 40 lat i nascie związków (w tym 2 małżeństwa) za sobą takich nie spotkałem. Teraz przeczytam ze to może moja wina bo nie chciałem zaakceptować wyznaczonego mi miejsca w hierarchii rodzinnej...
Da się z nami porozumieć naprawdę, wiem jak to jest jak się coś kończy potem coś znowu zaczyna i znowu nic, znowu się nie udało i traci się wiarę w kobietę, w miłość. Niestety tak czasami się dzieje ale proszę uwierz że naprawdę kiedyś spotkasz naprawdę fajną wartościową kobietę, a mówi to kobieta która też była po przejściach i miała rozszarpane serce a potem poznała wspaniałego faceta któremu to serce udało się posklejać. Kocham go ponad życie jest dla mnie najważniejszy. Obserwując otoczenie, znajomych i własne życie dochodzę do wniosków że podstawą fajnego porozumienia kobiety z mężczyzną jest: R O Z M O W A - bo tylko tak poznasz naprawdę drugiego człowieka

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakie kobiety najbardziej kreca facetow
  • Jakie kobiety najbardziej kręcą facetów
  • jakie kobiety najbardziej kręcom facetow
  • jakie kobiety was kreca
  • Jakie kobiety kręcą mężczyzn? Forum
  • phare anti brouillard co to znaczy
  • facetow kreca starsze kobiety
  • co faceta kręci najbardziej
  • jakie kobiety kreca facetow najbardziej
  • co kręci faceta w kobiecie
Do góry strony: Jakie kobiety kręcą facetów?