Odpowiadasz na:
Jakie kobiety kręcą facetów?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Delikatne i romantyczne, a może bardziej takie w typie seksbomby? Jakie kobiety lubisz?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jakie kobiety kręcą facetów?

Napisał(a): gość -

gość Takie na fotografiach. Bo na żywo to się z nimi nie da porozumiec, wieczne anse, pretensje, niezadowolenie niezaleznie co bym nie zrobil. Moze są jakieś wyjątki, ale ja mając ponad 40 lat i nascie związków (w tym 2 małżeństwa) za sobą takich nie spotkałem. Teraz przeczytam ze to może moja wina bo nie chciałem zaakceptować wyznaczonego mi miejsca w hierarchii rodzinnej...
Da się z nami porozumieć naprawdę, wiem jak to jest jak się coś kończy potem coś znowu zaczyna i znowu nic, znowu się nie udało i traci się wiarę w kobietę, w miłość. Niestety tak czasami się dzieje ale proszę uwierz że naprawdę kiedyś spotkasz naprawdę fajną wartościową kobietę, a mówi to kobieta która też była po przejściach i miała rozszarpane serce a potem poznała wspaniałego faceta któremu to serce udało się posklejać. Kocham go ponad życie jest dla mnie najważniejszy. Obserwując otoczenie, znajomych i własne życie dochodzę do wniosków że podstawą fajnego porozumienia kobiety z mężczyzną jest: R O Z M O W A - bo tylko tak poznasz naprawdę drugiego człowieka

gość
gość Kretyni!!!
Nalezalo raczej napisac: kretynki...
Dlaczego w was mężczyźni tyle złych emocji, czy naprawdę nie trafiliście nigdy na fajną kobietę? Owszem są i kobiety egoistki ale nie zapominajcie że są i też te fajne kobiety, nie ma co się negatywnie nastawiać i nakręcać się że nie ma fajnych wartościowych kobiet bo zaczniecie przyciągać same złe. Trzeba tylko trafić na tą właściwą.........

Reklama

W jaki sposób można poznać że kobieta jest zainteresowana mężczyzną...ma nogi rozłożyć czy jak bo nie wiem jak może kręcić faceta jak jest nim niezinteresowana

Reklama