128
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi117
  • Ocen na +0
128 ppt ?

Jakie kosmetyki na lato? (118)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jakie kosmetyki na lato?

Napisał(a): gość -

dla mnie jest ono najlepsze, ujędrnia skórę, stosuję cały rok nie koniecznietylko na lato ale wiadomo , latem kazda z nas chce wyglądać piekniej :) http://i-styl.pl/kolagen-kosmetyki/1216-colway-kolagenowe-serum-wysz,zuplajace-200ml-00001528.html
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Ja jak jestem na plaży staram się zawsze używać kremu z wysokim filtrem. Szczególnie,ze mam bardzo jasną cerę i szybko robię się czerwona. Tak samo moje dzieci ( je smaruję 50 ). Dobrze na plaży sprawują się również takie oto opaski:http://www.ex(...)sun.eu/ - możecie sobie o nich poczytać ponieważ jest to nowość ( a może sama przegapiłam, tak czy inaczej w zeszłym roku ich nie widziałam). Opaska pod wpływem słońca zmienia kolor i pokazuje jakie jest natężenie promieni. Dzięki temu wiemy kiedy uciekać ze słońca a kiedy użyć dodatkowej warstwy kremu. Sama znalazłam je w Hebe ale wydaje mi się ,ze jeszcze były w Rossmanie.

Mysle, ze powinnas tez zadbac o stopy :) ja przed latem staram sie itnensywniej o nie dbac, tak zeby bez wstydu móc nosic sandaly w upały :) obecnie testuję serię comfort z bielendy i widze znaczna poprawe- peeling dokladnie zluszcza skore a krem maska nawilza i wygladza ;)

Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie z niedoskonałościami skóry?
Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych!
Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki!
W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu!
Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 .
Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsze kosmetyki do opalania forum
Do góry strony: Jakie kosmetyki na lato?