377
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi359
  • Ocen na +0
377 ppt ?

Jakie kosmetyki naturalne kupujecie i gdzie (360)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jakie kosmetyki naturalne kupujecie i gdzie

Napisał(a): karolinakk -

Ja ostatnio zakochałam się w Creamy... Mają super kosmetyki z naturalnymi olejami, część jest robiona na zamówienie, można wypełnić ankietę i dopasować kosmetyk do swojej cery, super sprawa. Mam hydrolat z dzikiej pomarańczy i krem z olejem moringa. Skóra mieszana ze skłonnością do wyprysków. Szczerze polecam:http://creamy.pl/

Reklama

Napisał(a): ~oleczkowa -

Tak naprawdę to ważne jest, żeby kosmetyki działały. Ja pielęgnacyjne to kupuję w drogeriach, a już takie bardziej specjalistyczne to w aptece. Tak jak ostatnio szukałam dobrego środka na moje cienie pod oczami to śmiało poszłam i zapytałam co jest najlepsze na rynku. Pani od razu poleciła mi Remescar, także kupiłam i teraz go zawsze rano nakładam, działa tak jak opisali w recepcie i nie pozostawia żadnych defektów czy śladów

Reklama

Napisał(a): ~Daicy -

kupiłam ostatnio mleczko do ciała z ostropestem i szałwią z serii Botanic Spa Rituals od Bielendy. Dobrze nawilża i ujędrnia skórę a co najważniejsze nie ma żadnych sztucznych parabenów i silikonów. No i cena całkiem w porządku ;)

Napisał(a): ~malwinak3 -

Kosmetyki wegańskie cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością i nie ma się czemu dziwić, moim zdaniem warto używać takich naturalnych produktów, w ten sposób można poprawić kondycję skóry twarzy i ogólnie ciała. Warto czytać składy kosmetyków, trzeba mieć je na uwadze. Sporo przydatnych informacji można znaleźć na kanale

Napisał(a): ~josbe -

Kupuję kosmetyki Hildegard Braukmann. Już od dłuższego czasu. Nie mamy żadnych problemów, skóra wygląda zdrowo, normalnie, jest pozytywnie odmieniona - tutaj mam na myśli ich krem do cery suchej. Nawet nie sądziłam, że taki efekt uzyskam samymi kosmetykami. A jednak się to udało i to bez większych komplikacji. A jak było u was?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie kosmetyki naturalne kupujecie i gdzie