28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń276
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +0
28 ppt ?

Jakie kupić mieszkanie? (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie kupić mieszkanie?

Napisał(a): Gość -

Zastanawiamy się z mężem jakie mieszkanie można kupić w cenie 300 tysięcy. Musi mieć koniecznie dwa pokoje dla nas jeden i dla naszego dziecka kuchnie, łazienkę i balkon. Czy to w ogóle możliwe w takiej cenie?
Na co warto zwrócić szczególną uwagę jak będziemy je wybierać? Lokalizacja nie musi być najbliższa bo oboje mamy samochody ale dobrze by było, żeby w pobliżu były jakieś szkoła czy przedszkola.

Jakie rady dla mieszkanio poszukiwaczy?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Jakie kupić mieszkanie?

Napisał(a): gość -

Odpowiednie pod rodzinę danej liczebności. My wybraliśmy dwa mieszkania, jedno pod drugim, połączyliśmy je schodami Prudlik, Dzięki temu młodzi mają swój poziom, a my swój. Same schody drewniane odmieniły całkowicie urok wnętrza ;-)

Re: Jakie kupić mieszkanie?

Napisał(a): gość -

Najlepiej kupić dwa mieszkania i połączyć je ze sobą. Wiadomo, że jedno musi być pod drugim. Potem łączycie całość schodami Prudlik i macie nieruchomość, która będzie doskonale wyglądała. Kto powiedział, że mieszkanie w bloku nie może być piętrowe ;p

Reklama

Re: Jakie kupić mieszkanie?

Napisał(a): gość -

Dobra rada dla poszukiwaczy. Warto zawczasu "zakręcić się" tez przy wyborze firmy, która Ci to mieszkanie zaprojektuje i wykończy, wbrew pozorom nawet przed zakupem bo doradzi przy planie mieszkania, potem przy jego odbiorze, zmianach lokatorskich itd.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie kupić mieszkanie?