941
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń77 tys.
  • Odpowiedzi163
  • Ocen na +0
941 ppt ?

JAKIE MACIE SPOSOBY NA LECZENIE ZATOK? (164)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: JAKIE MACIE SPOSOBY NA LECZENIE ZATOK?

Napisał(a): Gość -

Witam Panią Kochana
Niezawodne są Zioła Szwedzkie na okłady na zatoki i nos oraz do picia po łyżeczce trzy razy
dziennie.
Serdecznnie Panią pozdrawiam .
Szczerze oddany.
Memanski.
Warto zobaczyć zawsze modnezielarstwo.

Reklama

Napisał(a): gość -

Jak pisali poprzednicy zatok sie nie wyleczy ale ...
mam kilka sposobów (gdyż miałam kilka razy zapalenie zatok)

- jeżeli głowa bardzo boli - ibuprom zatoki, jest też nurofen zatoki
- okłady z podgrzanej soli, sól podrzewamy na patelni i wsypujemy do lnianego woreczka
-laser, lampy

Zapobiegawczo jeśień, zima, początek wiosny nie przeziebiamy zatok czyli nosimy czapkę oraz dobrze jest czyścić nos woda morska.

Reklama

Napisał(a): ewika -

Witam.Syn bardzo poważnie cierpiał na zatoki.Okropne bóle głowy.Miał mieć nawet punkcję,ale nie zgodziłam się,bo słyszałam o skutkach ubocznych.W rezultacie brał jakiś antybiotyk-nie pamiętam już jaki.W chwili obecnej ma spokój od kilku lat.Jednak w zimie dba o siebie i nosi czapki.-Musisz iść do dobrego lekarza i on Tobą pokieruje.Powodzenia.

Reklama

Szanowni Państwo,

w przypadku zapalenia zatok wywołanego przez bakterie stosuje się antybiotyki. Bardzo ważne jest, by przyjmować je przez cały wyznaczony przez lekarza czas, nawet jeśli objawy ustąpią wcześniej. W przeciwnym razie grozi nam nawrót choroby. Dodatkowo stosuje się środki farmakologiczne obkurczające błonę śluzową, a także specyfiki mukolityczne, rozrzedzające zalegającą wydzielinę i udrożniające ujścia zatok, najczęściej w postaci kropli do nosa lub spray’u. Po konsultacji z lekarzem leczenie można też wspomóc domowymi, ziołowymi inhalacjami oraz płukać jamę nosową roztworem soli fizjologicznej dostępnym w aptekach. Jeśli taka kilkumiesięczna kuracja nie daje rezultatów, zwykle konieczne jest wykonanie zabiegu, który umożliwia usunięcie chorych tkanek i udrożnienie ujścia zatoki.

Zespół poznańskiego Szpitala Med Polonia

lovelovemedo Łączę się z Tobą w bólu, bo mam tak samo. najskuteczniejszy jest póki co AFRIN - krople do nosa, jak jest już bardzo Źle ,ale można go stosować tylko 3 dni.

Jak bardzo cierpisz, to możesz miesiąc używać SINUPRET - antybiotyk, który super dziala choć cena też jest piękna

Pozdrawiam!

katarta bardzo cierpię z powodu zatok.. zane leki nie pomagają:(((((((((
Maxcie jakieś skuteczne rozwiązania? niczego sie nie boję i spróbuje wszystkiego
Pomózcie mi bo bardzo cierpię...
sinupret to lek roślinny a nie antybiotyk!!!!!!!!!!!!!!!

szybki107 krople XYLOMETAZOLIN WZF 0,1% ,bez recepty,około 6zł.
Normalny z Ciebie IGNORANT. Jeśli jesteś uzależniony od tych kropel to po prostu idź na odwyk. Jeśli jesteś lekarzem lub farmaceutą to idź na emeryturę lub rentę.

Ja czytałam ze zatoki należyw rozgrzać. Ja np mam lampę taką z masażęm. Włączam samą lapmpę i przykładam do zatok i tak dwa razy dziennie jak dokuczają i przechodzi bo tabletki nie działały nietsety. Możęsz w małą buteleczkę nalać ciepłej wody czy np. czzytałam o woreczku z ziarnem gorczycy nagrzewa się w mikrofali i przykłada na chore zatoki.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sinulan forte opinie
  • sinulan forte
  • sinupret opinie
  • sinulan forte cena
  • sinulan forte a sinupret
  • sinulan opinie
  • sinulan czy sinupret
  • sinulan forte na zatoki
  • sinulan forte forum
  • sinupret czy sinulan
  • zatoki leczenie forum
  • zioa szwedzkie forum
  • sinulan forte jak długo stosować
  • sinulan forum
  • sinulan na zatoki
Do góry strony: JAKIE MACIE SPOSOBY NA LECZENIE ZATOK?