Twój post został dodany

119
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi106
  • Ocen na +-4
119 ppt ?

jakie ogrodzenie wykonać? (107)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: jakie ogrodzenie wykonać?

Napisał(a): ~kryspin31 -

A mówi się, że o gustach się nie dyskutuje :D Z tego co zauważyłem to teraz modne są ogrodzenia panelowe. Sam na wiosnę będę zamawiał je u firmy Pro Ogrodzenia czyli coś takiego [url=http://pro-ogrodzenia.pl/index.php/ogrodzenie-panelowe/]http://pro-ogrodzenia.pl/index.php/ogrodzenie-panelowe/[/url] Jest to dosyć tanie rozwiązanie a bardzo estetyczne moim zdaniem

Re: jakie ogrodzenie wykonać?

Napisał(a): Movgar -

Mnie najbardziej podoba się ogrodzenie ręcznie kute. Wygląda według mnie najlepiej i jest w stanie podkreślić piękno domu. Ogólnie metalowe ogrodzenia są bardzo trwałe i świetnie wyglądają. Można zdecydować się również na bardziej nowoczesne formy np. coś takiego jak można zobaczyć na stronie:https://kowal(...)com.pl/

Re: jakie ogrodzenie wykonać?

Napisał(a): ~Krysiński -

Ogrodzenie powinno przede wszystkim spełniać swoją funkcję ochronną. Następnym ważnym aspektem jest zastosowana powłoka oraz długość gwarancji. Ostatnim czynnikiem determinującym naszą decyzję powinien być wygląd ogrodzenia. Najczęściej jednak decyduje cena oraz wygląd. Zapominamy już o powłoce, która decyduje o żywotności produktu.

Re: jakie ogrodzenie wykonać?

Napisał(a): ~Krysiński -

Ciekawym rozwiązaniem są murki gabionowe Zenturo. Powstałą przestrzeń pomiędzy dwoma panelami wypełnia się dowolnym materiałem, np. otoczakami, korą, drewnem, itp. Wszystko zależy od naszego gustu i upodobań. Murek gabionowy tłumi hałasy, zatrzymuje nieprzyjemne zapachy oraz zapewnia stu procentową prywatność.

Re: jakie ogrodzenie wykonać?

Napisał(a): ~Krysiński -

madox66 Murek? Hm to może od razu 4 metrową sciane z pustaków postawic?Ta wytlumi wszystko...
Murek gabionowy zdecydowanie lepiej się prezentuje niż mur z pustaków. ;) Ściany betonowe już dawno odeszły do lamusa, teraz królują na rynku gabiony i murki gabionowe. Oczywiście wszystko zależy od gustu i upodobań. ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakie ogrodzenia porady forum warszawa
Do góry strony: jakie ogrodzenie wykonać?