105
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi82
  • Ocen na +1
105 ppt ?

Jakie perfumy na okolicznościowy prezent ? (83)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jakie perfumy na okolicznościowy prezent ?

Napisał(a): Gość -

nie próbowałam, ale słyszałam same dobre opinie na temat paris avenue. Zaryzykuj, ale zrób wcześniej rekonesans czy osoba którą chcesz obdarowac uznaje podróbki. Ja np. kiedyś nie uznawałam i nie wiem, co zrobiłabym z takim nietrafionym prezentem. Mówie szczerze.

_________
http://aimor.(...)ocznica
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Właśnie używam Parisa odpowiednika szarej pumy, zapach identyczny jak oryginałek którego już nigdzie nie ma w sprzedaży. Perfum jest wydajny, to znaczy trwały a cena jak na taką jakość niewygórowana. Można oczywiście kupić tańsze zapachy z innych firm, ale wtedy perfuma nie pachnie albo pachnie mydlinami...
Mam tez z paris avenue odpowiednik Organzy givenchy - organics , świetna kompozycja

Reklama

Czytam dużo pochlebnych opinii na temat Paris Avenue ,nie kwestionuje iż są to dobre odpowiedniki zapachów ale radze nic nie kupować w ciemno ,Zapach jest bardzo indywidualna cecha ,jednej osobie się bardzo podoba -drugiej śmierdzi.Kupowanie perfum bez ich powąchania i ocenienia zapachu na własnej skórze uważam za głupotę.Każdy zapach inaczej pachnie na skórze i ma rożny okres trwałości. Co do trwałości to ważne są tez nuty zapachu lekkie są mniej trwałe ciężkie -słodsze utrzymują się dłużej. Nie oszukujmy się zapachy w odpowiednikach są jedynie zbliżone do wod firmowych a środki i jakoś ich wykonania często odbiegają od naszych oczekiwań( dlatego tez i cena tych produktów jest zasadniczo mniejsza od produktów markowych aczkolwiek u tych ostatnich dużą cześć składową ceny stanowią wydatki na reklamę i obsługę)Reasumując drogie koleżanki PERFUM NIE KUPUJE SIĘ W CIEMNO bez zapoznania się z zapachem chyba ze kupujemy je dla kogoś i mamy w nosie czy prezent będzie się podobał lub nie. Radze zawsze przed zakupem powąchać produkt i sprawdzić na sobie czy nam odpowiada dany zapach szkoda nawet 30 zł wywalać w błoto.

gość PARIS AVENUE nie polecam wcale nie tanie jak na zamienniki i do tego nietrwałe......
Może to w jakimś stopniu zależy od skóry ja używam gucci rush zamiennika paris i mam wrażenie ze są trwałe, na pewno bardziej biz perfumy fm, chociaż dużo osób twierdzi inaczej.http://www.pe(...)cba.pl/ tu są wszystkie zamienniki i za perfumowanie.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Valentino....ma jeszcze ladna serie zapachow....a to jak dlugo dany zapach sie utrzymuje zalezy chyba od jakosci uzywanych komponentow i od tego jak dlugo dany produkt jest w sprzedazy....czyli kiedy go wykonano.

Reklama

Nieco stary temat, ale chętnie go odświeżę, gdyż szukając prezentu gwiazdkowego, zakupiłam sobie oraz siostrze Szarą Panterę w firmie edp24 (po przeczytaniu na forach wielu pozytywnych opinii na temat firmy oraz perfum) i muszę przyznać, że obie byłyśmy bardzo zadowolone. W pracy każdy chwalił zapach, a i my do samego wieczora go czułyśmy. Dodam, że do dwóch zamówionych perfum otrzymałyśmy po dwie perfumetki, jakieś kremiki i próbki.
Po pierwszym udanym zakupie postanowiłam dokonać kolejnego i wybór padł na jeden z zapachów z perfumetki, próbka 147. Zapach intensywny i bardzo trwały.. piękny.. również zwracał uwagę współpracowniczek i współpracowników.. :) Drugi wybór padł na nieznany dotąd perfumik, ale również bardzo przyjemny. Do tego w przesyłce znalazłam jeszcze inny zapach, świeży jak wiosenny wiaterek.. I na pewno także z nim się już nie rozstanę. :) Dziękuję firmie edp24.
Lidia

Napisał(a): ~hosters -

EAU DE TOILETTE od Hildegard Braukmann. Znasz? Kawał świetnego, atrakcyjnego, przyjemnego zapachu, który robi różnicę, a niby tylko woda toaletowa. Co wy na to? Moim zdaniem takie właśnie połączenie jest genialne, wcale nie oznacza, że każdemu musi ono odpowiadać. Co wy na to?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • paris avenue opinie
  • pantera paris avenue
  • szara pantera opinie
  • szara puma odpowiednik
  • puma szara zamiennik
  • paris avenue zamienniki
  • paris avenue perfumy opinie
Do góry strony: Jakie perfumy na okolicznościowy prezent ?