53
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń549
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +0
53 ppt ?

Jakie perfumy? (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakie perfumy?

Napisał(a): Gość -

sama musisz poniuchać kilka zapachów i stwierdzisz co Ci sie podoba najbardziej i co do Ciebie pasuje..Ja uzywam:
DKNY BE DELICIOUS
GUCCI ENVY ME
GIVENCHY ANGE OU DEMON
EUPHORIA CALVIN KLEIN
NOA CACHAREL
GUCCI GUILTY
TO MOJE ULOBIONE ,NIE TRZYMAM SIE KURCZOWO JEDNEGO ZAPACHU:)

Napisał(a): Maandragora -

Mi28
Maandragora mój ulubiony :http://wizaz.(...)kt=1307

no niestety.. jest stanowczo za drogi i każdą kropelkę perfum celebruję :))
jeszcze nie spotkałam osoby której by ten zapach nie zaintrygował
TEGO JESZCE NIE MIAŁAM...MUSZE POWĄCHAĆ:)
jest dostępny tylko na allegro za kosmiczne ceny
ale jak gdzieś dorwiesz to czerwoną kulę.. bo jest jeszcze wersja light - też ładna :)

to jest ta moja ulubiona :http://allegr(...)31.html

a to wersja light :http://allegr(...)74.html

Napisał(a): Tris -

Ja także nienawidzę takich ,,słodkich zapaszków " :P , więc kupuję perfumy z Bies ,,Pretty Woman", jak dotąd lepszego perfumu nie znalazłam :))

Napisał(a): Maandragora -

1. Hermes Un Jardin en Mediterranee

Drzewny i figowy. Świeży, przełamany słodyczą i niesamowitą nutą przypominającą tytoń. Jak na letnie perfumy, Ogród Śródziemnomorski jest też dość trwały. Szczegółową recenzję znajdziecie tutaj: Hermes Un Jardin en Mediterranee.

2. Atelier Cologne Orange Sanguine

Lekka, iskrząca pomarańcza zawsze pachnieć będzie lepiej w cieple promieni słońca niż podczas zimy. W bazie czuć też geranium, które nico studzi elektryczny charakter olejku pomarańczowego. Największą zaś zaletą Orange Sanguine jest zdolność chłodzenie nawet w największe upały.

3. Elizabeth Arden Green Tea

To klasyka. Piękna, świeża i szalenie kobieca interpretacja zielonej herbaty w Green Tea nigdy nie wyjdzie z mody. To jeden z tych zapachów, który będzie trwał do końca świata i jeszcze dłużej.

4. Heeley Figuier

Kolejny figowiec. Słodki, zielony, bardzo nietrwały, ale mający inne plusy. Nawet w największy upał kreuje wokół noszącego woń mokrej pieczary pod korzeniami drzewa figowego. Jest więc mokro, chłodno, orzeźwiająco i niesamowicie przyjemnie.

5. Lancome O de Lancome

Cytrusy w wersji zmysłowej z akcentami ziół i nostalgiczną nutą kapryfolium. Zapomniane dzieło sztuki perfumeryjnej. Więcej w mojej recenzji: Lancome O de Lancome

6. Penhaligon's Extract of Limes

Najbardziej kwaśne perfumy na świecie. Kwas cytrynowy w czystej formie. Ale w letnie upały nic nie pachnie bardziej orzeźwiająco. Słowo!

7. Ramon Molvizar Pure White Goldskin

Fankom kadzidła polecam najnowszą kompozycję Ramona Molvizara. Połączenia białych kwiatów z olibanum sprawia, że zapach nie przytłacza i jest bardzo, bardzo przestrzenny.

8. Roberto Cavalli Acqua

Eliksir szczęścia. Pachnie łamanymi łodygami, sokiem roślinnym i cytrusami. To jeden z najbardziej niszowych zapachów na lato wśród tych "nie-niszowych".

9. Yves Rocher Moment de Bonheur

Róża wcale nie musi być ciężka i przytłaczająca. Annick Menardo w swoich perfumach zamknęła różę zieloną i soczystą a przy tym lekką i kobiecą.

10. Escentric Molecules Molecule 01

Molekuły w cieplejszej porze roku pachną zupełnie inaczej. Tworzą na skórze energetyczne obłoczki. Niby świeże, niby pudrowe. Idzie oszaleć, bo zawsze pachną inaczej.

Napisał(a): Eluska -

Tris Ja także nienawidzę takich ,,słodkich zapaszków " :P , więc kupuję perfumy z Bies ,,Pretty Woman", jak dotąd lepszego perfumu nie znalazłam :))
Nazwa w odniesieniu do filmu:)?

Eluska
Tris Ja także nienawidzę takich ,,słodkich zapaszków " :P , więc kupuję perfumy z Bies ,,Pretty Woman", jak dotąd lepszego perfumu nie znalazłam :))
Możliwe ;D

Napisał(a): Eluska -

Tris
Eluska
Możliwe ;D
taka sugestia:)

Maandragora
hej :)
u mnie z wiekiem to się zmieniło..
teraz częściej sięgam po cięższe zapachy..no ale nie latem :)))
No tak :P , gust w zapachach z wiekiem może się zmienić :) , choć ja nigdy nie lubiłam tych słodkich nawet w młodszym wieku :\ , a po cięższe może kiedyś ,,sięgnę" :P , ,,czas pokaże" :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie perfumy?