56
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń562
  • Odpowiedzi50
  • Ocen na +0
56 ppt ?

Jakie perfumy? (51)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jakie perfumy?

Napisał(a): Chamsin -

marzenie1980

Dobranoc :)))))
PS. Rozmiar masz niczego sobie całkiem całkiem - apetyczny...
A ponoć rozmiar nie ma znaczenia...:]

Dobranoc:}}
OK niech ci będzie :-P

Wymiary masz fajowe nie rozmiar, znaczy się twój rozmiar z nich wynika. Ale co tam.

PS. To czy rozmiar ma znaczenie to ty już sama najlepiej wiesz...

INTERIA.PL

Napisał(a): Eluska -

Junani
marzenie1980

Dobranoc :)))))
PS. Rozmiar masz niczego sobie całkiem całkiem - apetyczny...
A ponoć rozmiar nie ma znaczenia...:]

Dobranoc:}}
tak mówią tylko dziewczyny, żeby nie gnębić facetów :P ;)
dokladnie:))

Reklama

Napisał(a): Chamsin -

marzenie1980

PS. To czy rozmiar ma znaczenie to ty już sama najlepiej wiesz...
Powtarzam od zawsze - technika:}}
Pzdr

A jak połączy się rozmiar z techniką to będzie...................

:-P

Trzymaj się cieplutko i o siebie dbaj :)))))))

Pakowanie mi nie idzie bo mnie pewne marzenie rozprasza...

W trasie się przekonam czy możliwy jest paradoks tęsknoty za marzeniem.

Kolorowych snów.

Reklama

Napisał(a): gość -

rosana Jakie są wasze ulubione perfumy? Zastanawiam się nad jakimś nowym zapachem. Dodam , że nie lubię słodkich, za to podobają mi się świeże i rześkie. :)

w tej kategorii dla mnie mnie najlepsza szara puma, której już niestety nie ma w sprzedaży, ale .... na szczęście jest zamiennik :D więc od kilku już lat - paris avenue szara pantherrrra ;)

Napisał(a): Gość -

gość
rosana Jakie są wasze ulubione perfumy? Zastanawiam się nad jakimś nowym zapachem. Dodam , że nie lubię słodkich, za to podobają mi się świeże i rześkie. :)

w tej kategorii dla mnie mnie najlepsza szara puma, której już niestety nie ma w sprzedaży, ale .... na szczęście jest zamiennik :D więc od kilku już lat - paris avenue szara pantherrrra ;)
Ooo, a myślałam, że nie jest to popularny zapach. Zazwyczaj z odpowiedników ludzie kojarzą tylko FM, a Paris Avenue jest o wiele lepsze. Swego czasu było tak, że szara Panthera wyprzedawała się w kilka godzin od pojawienia na Allegro ;) Wcale się nie dziwie, bo za tę cenę to najlepszy zapach ever!

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja uwielbiam wyszukiwać promocje ładnych zapachów w internecie. Oczywiście później sobie sprawdzam jak co pachnie na żywo. Przeglądam najczęściej allegro, czasami wchodzę na luxusportal. Odkryłam niedawno doskonały zapach Shiseido o nazwie Zen. Na prawdę ma rewelacyjne nuty zapachowe i to co dla mnie ważne- długo się on utrzymuje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie perfumy?