48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń984
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +0
48 ppt ?

Jakie perfumy wybrać? (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie perfumy wybrać?

Napisał(a): Gość -

Hej Dziewczyny! Potrzebuje od Was pomocy, wiosna w pełni a ja sie właśnie zaczęłam umawiać z boskim facetem :D chciałabym pięknie dla niego pachnieć, ale wstyd sie przyznać nie wiem jak sie zabrać do wyboru perfum :( pomóżcie mi! jakie wybrać, na co zwracać uwage i gdzie kupić? :(((
INTERIA.PL

Re: Jakie perfumy wybrać?

ojej..troche pozno pisze..bo to juz jesien..pewno chlopca juz nie ma,a zapach letnich perfum minol jak wiatr..zapach to ja dobieram sobie tak: ide do perfumerii gdzie moge bezposrednio na skore swoja rozpylic dany perfum..jaki wybieram do testu..nowy ktory wszedl...butelka mi sie podoba..lub znana ..renomowana f-ma..dwa zapachy na nadgarstki..napisze wczesniej dlugopisem ktore to..zeby wiedziala co wacham jak wyjde ze sklepu..pare godzin co chwile "zagladam" nosem na zapachy..i wiem juz..czy to jest to czy nie..zapach musi pasowac do Ciebie..musi cudownie wspolgrac z Twoim Ph..musisz go naprawde chciec..po paru godzinach pozostaje na skorze nuta ktora jest ostateczna perfumu..
moje zapachy np.
tego lata bylo CACHAREL.."Noa"..uwielbiam,ale testowalam..pare dni
jesien i zima: SHISEIDO "Zen" ten jest korzenny i ociepla mnie..poza tym podobno tej f-my perfumy dopasowuja sie do naszego Ph..drogi ale warty tego..powodzenia Magda rowniez

Ja używam od jakiegoś czasu niezmiennie Euphorii od CK. Ale jeśli planujesz zakup nowego zapachu, nie ma co decydować się spontanicznie od razu po wejściu do sklepu - zapach to coś, co będzie Ci towarzyszyć bez przerwy, a niepasujące zapachy mogą przyprawić o porządny ból głowy. Dobrze jest więc zrobić tak, jak radziła moja poprzedniczka - wejść do drogerii na samym początku zakupów, ponosić zapach przez przynajmniej kilka godzin, żeby poznać wszystkie jego nuty, a dopiero potem zdecydować się na kupno.

Reklama

Napisał(a): gość -

Muszę Ci powiedzieć że wcale nie musisz wybierać najdroższych perfum by pięknie pachnieć, tak samo się czuć i przyciągać tym faceta. Ja przykładowo w gronie ulubionych perfum mam zapach "Pantera szara" z serii Paris Avenue. A kosztuje niecałe 20 zł

Reklama

Reklama

hotstyle W magazynie moda wyczytałam, że lady gaga wypuściła na rynek edycję limitowaną perfum o zapachu spermy, a tak bym "pachnieć" nie chciała :)
ehh. Widać, że Gaga wyznaję zasadę, że Lepiej żeby cokolwiek mówili, niż jakby mieli wcale nie mówić :P

------------------------------
http://www.bz(...)wy.html

Napisał(a): gość -

Perfumy to kwestia gustu, zależy co się komu podoba. Jedni wolą delikatne zapachy, inni bardzo intensywne. Ja uwielbiam Loewe Quizas, bardzo ładnie pachną i są trwałe. Kupiłam sobie je w pachnij.pl Teraz akurat jest miesiąc darmowej przesyłki, więc tym bardziej opłaca się zamawiać w tej perfumerii.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaki perfum wybrać?
Do góry strony: Jakie perfumy wybrać?