48
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń984
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +0
48 ppt ?

Jakie perfumy wybrać? (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakie perfumy wybrać?

Napisał(a): gość -

moimi ulubionymi są paris avenue - venice bianco crystal, dobre na co dzień, bo pachną dosyć świeżo, kwiatowo. już tyle je używam, że koleżanki w pracy rozpoznają moją obecność zapachem :D taki mój nienamacalny identyfikator

Ja najczęściej kupuję kosmetyki w tym sklepie – vivatsklep.pl . Oferują tam naprawdę przystępne ceny. No i wybór jest spory więc zawsze znajdę to, czego szukam. Od 99zł wysyłka jest darmowa, co bynajmniej dla mnie jest dużym plusem.

Reklama

Z mamą często zamawiamy sobie kosmetyki internetowo poprzez serwis nocanka.pl. Jak się razem kupuje to wychodzi zawsze trochę taniej, bo jednorazowo opłacamy dostawę. Tutaj przesyłka i tak jest tania, także nie ma z tym problemów.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~lucynka8765 -

Pozytywnie jestem zaskoczona perfumami ze sklepu na stronie testerownia24hhttps://www.t(...)24h.pl/ . Duża zniżka a jednocześnie perfumy są bardzo trwałe mocne długo utrzymują się na skórze. Jak rano psiknę tak jeszcze koło 21-22 jak biorę kąpiel to czuję ten zapach na sobie. Mają duży wybór zapachów damskich i męskich od najlepszych marek (dior, chanel, lancome itd.)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaki perfum wybrać?
Do góry strony: Jakie perfumy wybrać?