716
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń63 tys.
  • Odpowiedzi81
  • Ocen na +4
716 ppt ?

Jakie pieszczoty lubią kobiety? (82)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie pieszczoty lubią kobiety?

Napisał(a): Gość -

Drogie panie, czy jest u was na to jakaś reguła? Chciałbym wiedzieć jakie pieszczoty ze strony mężczyzn aprobujecie – mam nadzieję, że nie muszę pisać po co mi takie wiadomości. Przecież kobieta, której dogadza się w sypialni – to szczęśliwa kobieta – nieprawdaż?

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Jakie pieszczoty lubią kobiety?

sprint
marzenie1980 Namiętne pocałunki, super erogenne miejsce to piersi, a wymiata seks oralny:}}
Wymiata czy wymiana?
A wewnętrzna część ud to już nie?
Hej:}
Wymiata:}}}
A wewnętrzna strona ud to mnie raczej łaskocze:} Ale wiesz jak jest, zależy od łaskoczącego:}}}

marzenie1980
sprint
marzenie1980 Namiętne pocałunki, super erogenne miejsce to piersi, a wymiata seks oralny:}}
Wymiata czy wymiana?
A wewnętrzna strona ud to mnie raczej łaskocze:} Ale wiesz jak jest, zależy od łaskoczącego:}}}
Witam:)))
Dziękuję,Twoja wypowiedź przyniosła mi pełną satysfakcję:)Człowiek uczy się całe życie,ale zakodowałem i postaram się użyć nabytej wiedzy w najbliższej przyszłości:)))

Reklama

sprint
marzenie1980
sprint
Wymiata czy wymiana?
Dziękuję,Twoja wypowiedź przyniosła mi pełną satysfakcję:)Człowiek uczy się całe życie,ale zakodowałem i postaram się użyć nabytej wiedzy w najbliższej przyszłości:)))
Hahaha. no popatrz jaka jestem dobra. Pełna satysfakcja bez jednego dotknięcia:}}}
Miłej zabawy:}}

marzenie1980
sprint
marzenie1980
sprint
Wymiata czy wymiana?
Hahaha. no popatrz jaka jestem dobra. Pełna satysfakcja bez jednego dotknięcia:}}}
Miłej zabawy:}}
Prawdziwa kobieta potrafi cuda zdziałać z facetem nawet na odległość bez doznań cielesnych czego jesteś doskonałym przykładem a o odczuciach towarzyszących mi podczas tej terapii zmysłowej nie wspomnę:)))
Miłego dnia życzę:)))

Miłej zabawy:}}[/cytat]

Prawdziwa kobieta potrafi cuda zdziałać z facetem nawet na odległość bez doznań cielesnych czego jesteś doskonałym przykładem a o odczuciach towarzyszących mi podczas tej terapii zmysłowej nie wspomnę:)))
Miłego dnia życzę:)))[/cytat]

Hmmm. Moje ego tak się w jednej chwili rozrosło, że muszę drzwi otworzyć od pokoju hahahaha."}}}}
Miłego dnia również:}}

marzenie1980

Hmmm. Moje ego tak się w jednej chwili rozrosło, że muszę drzwi otworzyć od pokoju hahahaha."}}}}
Miłego dnia również:}}
Nie mam takiej mocy telepatycznego działania na kobiety ale pobudzenie do działania w konkretnej kwestii uważam za sukces:)))
Miłej zabawy:)))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • pieszczenie dupki kobiety
Do góry strony: Jakie pieszczoty lubią kobiety?