715
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń63 tys.
  • Odpowiedzi81
  • Ocen na +4
715 ppt ?

Jakie pieszczoty lubią kobiety? (82)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jakie pieszczoty lubią kobiety?

Napisał(a): gość -

A ja uwielbiam mieć pieszczone plecy (muskane, całowane, drażnione językiem, od szyi aż po pośladki) - odczuwam dreszcze na samą myśl o tym. Natomiast co do piersi jako silnie erogennego miejsca... w moim przypadku to się nie sprawdza - owszem jest to przyjemne, ale bez większej rewelacji ;)
Pozdrawiam.

Reklama

Reklama

gość Daj jej świecidełko z diamentem, a sama da tobie takie pieszczoty o jakich nie marzyłeś i nie musisz prosić !
Wszystkie są takie same :(
Może nie sprowadzaj wszystkich kobiet do jednego poziomu, jak trafiasz na takie, to nie obrażaj innych!!!

Napisał(a): malykol -

Najważniejsza drogi kolego jest delikatność. Kobiety w zdecydowanej większości to uwielbiają pieszczenie i pocałunki szui za uchem itp całowanie całego ciała, język na łechtaczce to już całkiem sprawe załatwia one to ubóstwiają.

A odnośnie kolesia wyzej t otroche szacunku do kobiet bo wcale sie nie dziwie ze takie spotykasz skoro nie masz szacunku

Każda kobieta jest nieco inna, ale kto wie, moze jest jakaś reguła? Ja uwielbiam delikatne pieszczoty ustami piersi... mniam, język potrafi zdziałać cuda - to pochwała oralu :) Ale uwielbiam też namiętne pocałunki - usta, twarz, szyja no i uszy - to super power! Dłonie też potrafią doprowadzić mnie do stanu, który cieżko opanować - gładzące dłonie całe moje ciało zmieniające intensywnośc i nacisk... mniam. Wiadomo - najbardziej czułe na dotyk i całusy są twarz, biust, pupa i moje "cudeńka" miedzy nogami, ale namiętnie patrzące na mnie męskie oczy, głodne usta, dłonie , które w chwili seksownego podniecenia nieważne co, ale JAK dotykają, pieszczą .... Zresztą, jak pragnie się swojego faceta, to każdy przejaw jego pragnienia działa jak najlepszy afrodyzjak....
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • pieszczenie dupki kobiety
Do góry strony: Jakie pieszczoty lubią kobiety?