716
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń63 tys.
  • Odpowiedzi81
  • Ocen na +4
716 ppt ?

Jakie pieszczoty lubią kobiety? (82)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Jakie pieszczoty lubią kobiety?

Napisał(a): Robcio2 -

gość Każda kobieta jest nieco inna, ale kto wie, moze jest jakaś reguła? Ja uwielbiam delikatne pieszczoty ustami piersi... mniam, język potrafi zdziałać cuda - to pochwała oralu :) Ale uwielbiam też namiętne pocałunki - usta, twarz, szyja no i uszy - to super power! Dłonie też potrafią doprowadzić mnie do stanu, który cieżko opanować - gładzące dłonie całe moje ciało zmieniające intensywnośc i nacisk... mniam. Wiadomo - najbardziej czułe na dotyk i całusy są twarz, biust, pupa i moje "cudeńka" miedzy nogami, ale namiętnie patrzące na mnie męskie oczy, głodne usta, dłonie , które w chwili seksownego podniecenia nieważne co, ale JAK dotykają, pieszczą .... Zresztą, jak pragnie się swojego faceta, to każdy przejaw jego pragnienia działa jak najlepszy afrodyzjak....
Super to napisałaś. Aż się rozmarzyłem. Pozdrawiam

Reklama

Napisał(a): migosia -

Każda z nas jest inna, mężczyźni podobnie - jako pieszczona, odczuwam różnie podniecenie również w zależności od tego, jaki mężczyzna mnie pieści, choćby sam charakter mężczyzny i to, jak się mu "spieszy", ma niebagatelne znaczenie. Osobiście uwielbiam pieszczoty moich piersiątek, trwające niemal w nieskończoność, od najdelikatniejszych muśnięć czy nawet delikatnego dmuchania na nie ciepłym powietrzem z męskich płuc, po dość intensywne gryzienie sutków. Tak już mam;-)

Napisał(a): gość -

Ja najbardziej lubię pieszczoty w konfesjonale, na mszy wieczornej. Tylko trochę krępuję się, kiedy robie takie murmurando... wiem, ze to nie wypada, ale tym bardziej mnie to kręci. Jestem troche nieprzyzwoita... Potem idę do spowiedzi w tym samym konfesjonale. Wiem, ze Bóg mi wybaczy posiadanie tego "dziwnego genu".

gość Ja najbardziej lubię pieszczoty w konfesjonale, na mszy wieczornej. Tylko trochę krępuję się, kiedy robie takie murmurando... wiem, ze to nie wypada, ale tym bardziej mnie to kręci. Jestem troche nieprzyzwoita... Potem idę do spowiedzi w tym samym konfesjonale. Wiem, ze Bóg mi wybaczy posiadanie tego "dziwnego genu".
On tez lubi ten konfesjonal, to nasze ulubione miejsce spotkan. Tajne przez poufne.

Napisał(a): Gość -

zofia16 mlode kobiety lubia ruzne pieszczoty a po40 wszystko odchodzi .
mojej niedawno stuknęła 40 a funduje jej w co drugi (przynajmniej) dzień 2-3 orgazmy (:-( chyba że PMS) wsio zależy od dopasowania, dotarcia i zżycia.
ile zaangażowania włożysz w podkręcenie kobietki tyle satysfakcji odbierzesz obserwując jak sięga po kolejne wisienki z torta...

coolty77
zofia16 mlode kobiety lubia ruzne pieszczoty a po40 wszystko odchodzi .
mojej niedawno stuknęła 40 a funduje jej w co drugi (przynajmniej) dzień 2-3 orgazmy (:-( chyba że PMS) wsio zależy od dopasowania, dotarcia i zżycia.
ile zaangażowania włożysz w podkręcenie kobietki tyle satysfakcji odbierzesz obserwując jak sięga po kolejne wisienki z torta...
Fajnie to napisałeś,podoba mi się szczególnie ostatnie zdanie. Faktycznie tak jest .Szkoda ,ze u mojego kiepsko z tym zaangażowaniem:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • pieszczenie dupki kobiety
Do góry strony: Jakie pieszczoty lubią kobiety?