716
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń63 tys.
  • Odpowiedzi81
  • Ocen na +4
716 ppt ?

Jakie pieszczoty lubią kobiety? (82)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Jakie pieszczoty lubią kobiety?

Napisał(a): gość -

U mnie mega erogenną strefą jest brzuch :) A zwłaszcza miejsce tuż nad wzgórkiem łonowym, w samym dole brzucha. Odkryłam jedną technikę, która doprowadza mnie do rozkoszy, mianowicie : mój Misiek całuje namiętnie i pięści językiem moje piersi, a dłoń kładzie mi na brzuchu, właśnie w tym miejscu, w samym dole i lekko nią to miejsce uciska. Jest mi wtedy meeeeega przyjemnie. Jeśli chodzi o drugą stronę, to ja sama uwielbiam pieścić brzuszek mojego faceta, niesamowicie mnie to podnieca. Na początku średnio to lubił, ale wie, że ja zawsze muszę pogłaskać po brzuszku, bo dla mnie to jest takie miejsce w ciele, którego pieszczoty sprawiają wrażenie rozchodzącego się po całym ciele milutkiego ciepła.
I jeszcze jedna, niezbyt oczywista część ciała u mnie jest podatna na pieszczoty, mianowicie dłonie. Uwielbiam, gdy Misiek pięści mnie po dłoniach, szczególnie po wewnętrznej części, całuje, muska, nawet lekko podgryza. U wielu kobiet słyszałam, że stopy są takim newralgicznym miejscem. U mnie dłonie i brzuch. A o piersiach i łechtaczce, to już nawet nie będę wspominac, bo pieszczoty tam to już kompletny odlot :)

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • pieszczenie dupki kobiety
Do góry strony: Jakie pieszczoty lubią kobiety?