886
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29 tys.
  • Odpowiedzi587
  • Ocen na +4
886 ppt ?

Jakie polecacie miejsca za granicą na wakacje ? (588)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie polecacie miejsca za granicą na wakacje ?

Napisał(a): Gość -

Wiem że jeszcze sporo czasu do wakacji ale zastanawiam się nad jakimś ciepłym miejscem za granicą.
Macie może jakieś doświadczenia z wakacji gdzie warto pojechać i gdzie bardzo wam się podobało ???
Chodzi mi o miejsce gdzie można wypocząć jak i się pobawić, sprawdzone hotele itp .
Proszę o pomoc ! :)
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jakie polecacie miejsca za granicą na wakacje ?

Napisał(a): gość -

Jeśli coś atrakcyjnego cenowo, to polecam Chorwację albo Egipt, a jeśli coś ciut droższego to możesz zerknąć na ofertę Wysp Kanaryjskich, czy też Hiszpanii. Ja w tym roku wybieram się za namową koleżanki na Teneryfę, patrząc na zdjęcia z tej wyspy aż się rozpływam! :)

Egipt - zawsze! :) Jest impreza! :) a z bee free to już w ogóle, ich oferta jest mocno imprezowa :D [/cytat]

Czy był ktoś z tym biurem ostatnio w Egipcie? Widziałam na forach, że poleca się je młodym ludziom, ale zastanawiam się czym różni się ich oferta od innych biur? Czym jest tzw. tropiciel atrakcji? Na czym to polega?

Reklama

gość Egipt - zawsze! :) Jest impreza! :) a z bee free to już w ogóle, ich oferta jest mocno imprezowa :D
Czy był ktoś z tym biurem ostatnio w Egipcie? Widziałam na forach, że poleca się je młodym ludziom, ale zastanawiam się czym różni się ich oferta od innych biur? Czym jest tzw. tropiciel atrakcji? Na czym to polega?[/cytat]

to jest taki imprezowy 'opiekun' wypoczywających w danym miejscu, wyszukuje najciekawsze wydarzenia w okolicy. Poza tym teraz wiele wycieczek fakultatywnych nastawionych jest tez na młodzież, znajdziesz więcej wycieczek typu quady, z nie np. zwiedzanie gruzów ;)

Reklama

Na tego typu pytania bez wahania mogę powiedzieć: jedź do Maroka!!! :-) Z Marokiem historia wygląda tak, że po pierwsze bardzo tanio tam dolecisz (low costy typu Ryaair, easyJet), na miejscu też nie wydasz wiele (oczywiście wszystko zależy od standardu podróżowania, ale generalnie Maroko ,mimo wielu turystów, nie jest jakoś przesadnie drogim kierunkiem), a kraj jest na tyle zróżnicowany, że jeśli nawet nie jesteś entuzjastą gór (Atlas Wysoki) i nawet jeśli nie podchodzi Ci pustynia (od razu polecam okolice Mhamidu jako najlepszą bazę wypadową na pobliskie wydmy), to zawsze możesz jechać nad ocean, gdzie kurortów mniejszych i większych do wyboru, do koloru. Spędziłam w Maroku prawie 6 tygodni (rozbite na dwa wyjazdy) i pewnie jeszcze tam wrócę. Niedosyt pozostał:-)

Maroko rzeczywiście jest cudownym państwem położonym w północno-zachodniej Afryce nad Oceanem Atlantyckim i Morzem Śródziemnym. Miałam okazję dosyć dobrze je zwiedzić podczas wycieczki Cesarskie Miasta, zarówno tą nowoczesną jak i średniowieczną część. Wiem, że to nie była moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym kraju. Wszystkim serdecznie polecam ten kierunek :)

Gorąco polecam Fuertę, jest tam super pogoda i nawet teraz można się tam wybrać, Ja właśnie za kilka dni wyruszam i już się nie mogę doczekać, będzie to już mój 3 wyjazd na Fuertę, bardzo Mi się tam spodobało i mam dobre biuro, które zawsze organizuje mi super wypoczynek.

a... że tak zapytam - która wyspa Kanaryjska jest Waszą ulubioną? Ja nigdy tam nie wypoczywałam, a w tym roku zastanawiam się między Fuertą , Lanzarote, Teneryfą... - nie mam pojęcia - gdzie uda się najbardziej leniwie wypoczac? :D
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie na wakacje za granice
  • gdzie na wakacje forum
  • gdzie na wakacje za granice forum
  • wakacje gdzie polecacie
  • gdzie na wczasy za granic
  • gdzie na urlop za granic
  • gdzie na wakacje za granic
  • gdzie najlepiej na wakacje za granice
  • ciekawe miejsca na wakacje za granic
  • fajne miejsca na wakacje za granic
  • gdzie na wczasy zagraniczne
  • wakacje za granic forum
  • gdzie za granice na wakacje
  • gdzie warto pojecha na wakacje za granic
  • gdzie jecha na wakacje za granic
Do góry strony: Jakie polecacie miejsca za granicą na wakacje ?