790
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń55 tys.
  • Odpowiedzi189
  • Ocen na +167
790 ppt ?

Jakie poparcie dla Jakiego po debacie telewizyjnej? (190)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie poparcie dla Jakiego po debacie telewizyjnej?

Napisał(a): apollo87 -

Tuż po piątkowej debacie TVP ogłosiła, że zdecydowanym zwycięzcą był Patryk Jaki. Sondaż wykonany w sobotę przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych pokazuje jednak coś zupełnie przeciwnego. Dotychczas w sondażach Jaki miał niewielką stratę do Trzaskowskiego i zmniejszała się ona. Tymczasem w najnowszym badaniu dystans znacząco się powiększył - głosowanie na Trzaskowskiego zadeklarowało 42,1% zapytanych, na Jakiego - zaledwie 31,9%. Sukces w pierwszej turze ma się przełożyć na wygraną w drugiej turze Trzaskowskiego z ponad 13 punktami procentowymi przewagi. Marcin Duma, prezes IBRiS, skomentował tę sytuację słowami: "Korzystny dla Patryka Jakiego trend sondażowy uległ załamaniu, a szansa na odniesienie spektakularnego sukcesu przez obóz rządzący w Warszawie znacznie się oddala."
Eksperci twierdzą, że wizerunkowi Jakiego zaszkodziło publiczne zadeklarowanie bezpartyjności, po czym wsiadł do busa PiS. Możliwe też, że przyczyniło się do spadku poparcia oskarżenie wysunięte przez kandydata Lewicy, że podczas spotkania wyborczego w klubie Hybrydy Jaki zaprosił na "to przysłowiowe piwo, bo po pracy też się i piwo należy", podczas gdy rozdawanie alkoholu w ramach kampanii stanowi przestępstwo. Na dowód zamieścił na Twitterze nagranie całej tej sytuacji.
Ciekawe, czy Jaki właśnie stracił szanse na prezydenturę w Warszawie, czy jednak jeszcze odbuduje swoje poparcie...
INTERIA.PL

Re: Jakie poparcie dla Jakiego po debacie telewizyjnej?

Napisał(a): ~horacy -

Jestem warszawiakiem z dziada pradziada. Z mojej rodziny, dość licznej, powstanie przeżyły dwie osoby. Wstyd by mi było przed moimi wnukami przyznać, że warszawiacy zdradzili swoje miasto i wybrali tego opolskiego blokersa.

Napisał(a): ~adam -

~horacy Jestem warszawiakiem z dziada pradziada. Z mojej rodziny, dość licznej, powstanie przeżyły dwie osoby. Wstyd by mi było przed moimi wnukami przyznać, że warszawiacy zdradzili swoje miasto i wybrali tego opolskiego blokersa.
To się zdziwisz, bo tylko Jaki chce dobrze dla Warszawy I NIE MA SITWY ZA SOBĄ

Napisał(a): stasiek -

~horacy Jestem warszawiakiem z dziada pradziada. Z mojej rodziny, dość licznej, powstanie przeżyły dwie osoby. Wstyd by mi było przed moimi wnukami przyznać, że warszawiacy zdradzili swoje miasto i wybrali tego opolskiego blokersa.
a ilu was zostało ???--80 %warszawiaków ---to napływowi ---mój ojciec urodził się pod warszawą i od młodych lat pracował w warszawie do wojny [był AK iprzebijał się do warszawy na powstanie ---cały naród Polski odbudowywał warszawę i czyja jest warszawa ?????????????????????

Napisał(a): ~rrs -

~adam
Prawda, tylko mafię ...[b][/b]

Napisał(a): ~Andrzej -

~adam
A pis to co? Celowo z małej litery

Napisał(a): ~1410 -

~adam
PISOWCY NIE MAJA SITWY TYLKO KOLESI.

Napisał(a): ~lolo -

a nie wstyd Ci warszawiaku z dziada pradziada głosować na kogoś kto reprezentuje władzę wyrzucajace tych co przezyli powstanie z domów???
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie poparcie dla Jakiego po debacie telewizyjnej?