17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń105
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
17 ppt ?

Jakie prezenty dla dzieci są najlepsze? (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie prezenty dla dzieci są najlepsze?

Napisał(a): Gość -

Wybieram się na rodzinne mini urodzinki siostrzenicy i zastanawiam się, jakie prezenty dla dzieci są teraz dobre? Nie chodzi mi o jakies bardzo drogie prezenty dla dzieci, tylko takie bardziej symboliczne, śmieszne, edukacyjne? Dodam, że Tosia ma 6 lat i nie wiem co byłoby odpowiednie... może ktoś mi tu doradzi?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jakie prezenty dla dzieci są najlepsze?

Napisał(a): Gość -

Hmmm... Dziś książki niestety odchodzą w niepamięć, ale można zachęcić dzieci do czytania np. na tablecie, jeśli już papierowa forma ich nie bawi ;) U mnie tablet zdaje egzamin. Czasem czytamy za jego pomocą bajki z moją pociechą, czasem gramy w gry edukacyjne czy oglądamy jakieś edukacyjne bajki np. na http://bajkowa.tv/ Jak dla mnie to fajny prezent, który przy odrobinie chęci można wykorzystać na wiele kreatywnych sposobów :)

Reklama

Reklama

Re: Jakie prezenty dla dzieci są najlepsze?

Napisał(a): amalane -

Warto jest zwracać uwagę na to aby prezent dla dziecka był bezpieczny. Aby to co damy maluchowi nie zawierało na przykład niebezpiecznych substancji , było wykonane z nietoksycznych materiałów.W sklepach obecnie jest dużo chińszczyzny ale polecam na nią uważać. Tak abyście nie zrobili krzywdy maluchowi.

Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie do sklepu Tulimi:
http://www.tu(...)imi.pl/

Są tam świetne , wykonane w Polsce przytulanki w kształcie słoników.

Re: Jakie prezenty dla dzieci są najlepsze?

Napisał(a): bridgetjones -

Ja zawsze zwracam uwagę na jakość wykonania produktów dla dzieci, ponieważ często to właśnie od tego zależy ich bezpieczeństwo. Sporo takich http://www.urwis.pl jest w sklepie Urwis.pl, dlatego lubię tam zamawiać. Zresztą jak coś mi się nie spodoba, to zawsze mogę to zwrócić czy wymienić na inną zabawkę.

Re: Jakie prezenty dla dzieci są najlepsze?

Napisał(a): gość -

Moja córa lubi piosenki spersonalizowane z Dubi.com.pl ;) Mamy w wersji mp3. Zawsze jestem zadowolona, jak dziecko dostaje w prezencie prezent edukacyjny, który rozwija, zamiast kolejnej lalki, która wygląda jak jakiś wampir.

Re: Jakie prezenty dla dzieci są najlepsze?

Napisał(a): gość -

drewniane...? znalazłam sklep w którym drewniane są nawet instrumenty muzyczne, fajnie bo takie niezniszczalne zarazem...http://www.epinokio.pl/pol_m_Zabawki-dla-dzieci_Zabawki-wedlug-kategorii_Zabawki-muzyczne_Grzechotki-kolatki-i-kastaniety-17524.html
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie prezenty dla dzieci są najlepsze?