Odpowiadasz na:
Jakie prezenty dla dzieci są najlepsze?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Wybieram się na rodzinne mini urodzinki siostrzenicy i zastanawiam się, jakie prezenty dla dzieci są teraz dobre? Nie chodzi mi o jakies bardzo drogie prezenty dla dzieci, tylko takie bardziej symboliczne, śmieszne, edukacyjne? Dodam, że Tosia ma 6 lat i nie wiem co byłoby odpowiednie... może ktoś mi tu doradzi?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jakie prezenty dla dzieci są najlepsze?

Napisał(a): ~Magdusska89 -

Zalezy czy to 4 latek czy 14latek ;) Ja ostatnio miałam problem bo bylismy na urodzinach właśnie u takiego 14.latka i kupowałam w końcu kamerke sportową bo juz nie wiedziałam co http://allegr(...)56.html

Re: Jakie prezenty dla dzieci są najlepsze?

Napisał(a): Gość -

Myślę że jakieś gry lub pluszaki

Reklama

Re: Jakie prezenty dla dzieci są najlepsze?

Napisał(a): gość -

Nahttp://www.ep(...)24.html są rzeczywiście świetne zabawki. Mnie urzekły zwłaszcza instrumenty- drewniane, nawet perkusja:),bo to już dla malucha. super sklep, i nie tylko zabawki można tam dostać, ale te szczególnie fajne, zwłaszcza że jutro dzień dziecka:)

Reklama