14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń292
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +-4
14 ppt ?

Jakie prezenty na roczek dla chłopca (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakie prezenty na roczek dla chłopca

Napisał(a): gość -

Moim zdaniem idealne prezenty na roczek dla chłopca to worek klocków, jeździk do odpychania się nóżkami, albo duży samochodzić (np wywrotka, albo betoniarka) :) Dobry prezent nie znaczy drogi. powodzenia w kupowaniu

Reklama

Napisał(a): Gość -

super jako prezenty na roczek dla chłopca czy dziewczynki sprawdzają się książeczki interaktywne. Może znaleźć takie +12 i one są nawet użyteczne do 3 roku zycia więc dajesz prezent na roczek a chłopiec będzie miał zabawkę na lata i to taka, która go jeszcze będzie uczyć :)

Zastanawiając się jakie prezenty na roczek dla chłopca będą najlepsze ważne jest też kim jesteś dla tego chłopca. Bo skoro mówisz, że to prezent dla chłopca, który jest Twoich chrześniakiem, to trzeba się juz troszkę wykosztować. Fajną sprawą byłoby na przykład otworzenie mu konta na które będziesz regularnie coś wpłacać i na przykład na 18stke będzie mógł sobie te kasę wybrać :)

Reklama

U mnie w rodzinie jest taka tradycja i nikt nie zastanawia się jakie prezenty na roczek dla chrześniaka. Niezależnie czy to prezent na roczek dla chłopca czy dziewczynki, chrzestna lub chrzestny (w zależności jak się dogadają) kupuje poświęcony złoty łańcuszek. No ale to raczej rzadkość w Polsce już.

Reklama

Napisał(a): ~Kaja -

Basen z kulkami :) Ładne, w sam raz do aktywnej zabawy no i trwałe. Ja akurat zamawiałam z Misioo, bo zależało mi na szybkiej dostawie, powinnas sobie sprawdzić. U nas się sprawdził, a i starsza córka ma z tego radochę :)

Napisał(a): ~Paulin13 -

Mój chrześniak dostał ode mnie komplecik talerzyka i kubeczka z melaminy. Taki zestaw kupiłam w sklepie z dekoracjami. Prezent zapakowali mi w drewnianą skrzynię i ze słodyczami. Dodatkowo była tam taka kartka z grafiką ślicznego króliczka i dedykacją. Nie chciałam kupować następnej zabawki, która wyląduje za jakiś czas w koszu. Szukałam czegoś oryginalnego i znalazłam. Polecam, możecie zobaczyć -https://leonk(...)em.html
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jaki prezent na roczek dla chopca forum
Do góry strony: Jakie prezenty na roczek dla chłopca