64
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +5
64 ppt ?

jakie rośliny do łazienki? (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jakie rośliny do łazienki?

Napisał(a): ~oliwka -

Urządzam właśnie mieszkanie. Zamarzyła mi się piękna łazienka biało-drewniana z mnóstwem zieleni w środku. Mam jednak problem, bo nienawidzę sztucznych roślin. Czy są jakieś rośliny, które nadają się do łazienki, a które wyglądałyby efektownie? Wiem, że rzadko spotyka się rośliny w łazienkach, stąd moje dylematy.. Nie wiem, czy powinnam odpuścić sobie ten temat czy jednak próbować ;) bardzo proszę o pomoc
INTERIA.PL

Re: jakie rośliny do łazienki?

Napisał(a): ~izzya -

Wbrew pozorom kwiaty do łazienki nadają się super, trzeba tylko wybrać odpowiednie ;))) dzięki wilgoci panującej w łazience kwitną nawet lepiej niż w pokoju ;))) jest jednak kilka kwestii - czy w łazience jest okno, czy jest ona duża czy mała. Jeśli nie masz okna, to możesz kupić odpowiednie lampy, które będą zastępować światło słoneczne. Z drugiej strony, jeśli chcesz mieć rośliny w łazience, to musisz mieć dobrą wentylację ! Niektóre rośliny nie lubią też kontaktu z wodą. Dobre do łazienki będą np. paprocie, które w drewniano białej aranżacji na pewno będą wyglądały świetnie.

Napisał(a): ~oliwka -

~izzya Wbrew pozorom kwiaty do łazienki nadają się super, trzeba tylko wybrać odpowiednie ;))) dzięki wilgoci panującej w łazience kwitną nawet lepiej niż w pokoju ;))) jest jednak kilka kwestii - czy w łazience jest okno, czy jest ona duża czy mała. Jeśli nie masz okna, to możesz kupić odpowiednie lampy, które będą zastępować światło słoneczne. Z drugiej strony, jeśli chcesz mieć rośliny w łazience, to musisz mieć dobrą wentylację ! Niektóre rośliny nie lubią też kontaktu z wodą. Dobre do łazienki będą np. paprocie, które w drewniano białej aranżacji na pewno będą wyglądały świetnie.
super! dziękuję za rady ;) ta widliczka rzeczywiście całkiem dobrze wygląda ;)

Napisał(a): ~any -

Ja już od dwóch lat na oknie w łazience mam dwa storczyki. Rosną doskonale i kwitną dużo lepiej niż wcześniej. Okno jest od strony wschodniej, a żeby jeszcze bardziej zabezpieczyć je przed bezpośrednim nasłonecznieniem założyłam roletę noc-dzień, która doskonale rozprasza światło.

Napisał(a): ~Olka -

żywych kwiatów szkoda trzymać w łazience siostra mi poradziła bym kupiła sztuczną trawę. No to znalazłam taką całkiem fajną na megascena.pl i powiem że ciekawie to wygląda jak ta zielona trawa kontrastuje z bielą bo wa takim kolorze mam łazinkę

Napisał(a): ~Jenna -

Ja też uważam ,ze trzymanie żywych kwiatów w lazience to tak trochę niebardzo. Jakos mi się to nie podoba nawet. U mnie ozdobą wystarczającą wg mnie jest po prostu armatura łazienkowa;) ładne meble plus piękna umywalka nablatowa z ciekawa baterią ;) Ja mam całą taką armaturę od Armatury Kraków KFA ;) Bardzo polecam ;)https://www.g(...)ura.com
« Wróć do tematów
Do góry strony: jakie rośliny do łazienki?