13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń72
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +-11
13 ppt ?

Jakie rynny do domu? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakie rynny do domu?

Napisał(a): Gość -

Najlepiej okapowe i spustowe.
A tak na serio to metalowe bardziej wytrzymałe od plastikowych i wybór w zależności od kasy, od stalowych ocynkowanych przez aluminiowe aż do miedzianych i nierdzewnych.
Plastikowe mają wbrew pozorom krótki żywot.

Reklama

Re: Jakie rynny do domu?

Napisał(a): Gość -

Właściwie tutaj różnicy nie ma dużej, jeśli kupisz rynny u solidnego producenta. Zarówno plastikowe, jak i metalowe mają swoje zalety. Najważniejsze, żeby dobrać model wyglądem do domu i kupić u dobrego producenta. Wiele osób poleca firmę Plastmo.

Reklama

Reklama

Re: Jakie rynny do domu?

Napisał(a): ~Kongo -

~Bogdan No to możesz jeszcze zajrzeć tutajhttps://eblachy.pl/ podczas swoich poszukiwań, jeżeli zależy Ci na dobrej jakości produktach które sprawdzą się przez długie lata jako rynny, czy też inne potrzebne akcesoria dachowe bądź elementy blaszane do uszczelnienia i obróbki.
Ja z tego sklepu często zamawiam. Mamy firmę remontową i wiele materiałów od Eblachy.pl bierzemy ;)

Re: Jakie rynny do domu?

Napisał(a): ~Blessi -

Lepsze sa moim zdaniem rynny plastikowe z uwagi na to, ze są są odporne na rdzę, czego nie mają już rynny metalowe. Są też łatwe w montażu i lekkie. Poza tym podobnie jak rynny metalowe cechują sie duża wytrzymałością.

Są tanie, lekkie i łatwe w montażu. Nie wymagają specjalnego sprzętu do ich przycinania czy łączenia. W porównaniu do innych rodzajów wykazują największą odporność na warunki atmosferyczne. Nie trzeba ich malować i konserwować.

Zdecydowalismy sie na rynny od tej firmyhttps://dachp(...)nicoll/

Ja tutaj minusów nie widze.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie rynny do domu?