241
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń969
  • Odpowiedzi231
  • Ocen na +0
241 ppt ?

Jakie są najczęstsze przyczyny bezpłodności? (232)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jakie są najczęstsze przyczyny bezpłodności?

Napisał(a): Gość -

Gość JEDZCIE TAK JAK WASZE BABKI, WEŹCIE SIĘ TROCHĘ DO ROBOTY LENIE I BĘDZIECIE MIEC PO KILKORO DZIECI, ŻYWIENIE JEST BARDZO WAŻNE , WIEM COS O TYM, BO DOPIERO WTEDY JAK JADŁAM JA TO DAWNIEJ BABCIA MÓWIŁA MI ZASZŁAM W CIĄŻĘ PO CZTERECH LATACH NIEUDANYCH PRÓB. TO CO ,ŻE PRZYTYŁAM 5KG I TAK MĘŻOWI SIĘ PODOBAM. NIE ODCHUDAJCIE SIĘ, ALE OD CUKRU Z DALEKA I SŁODYCZY I \\\"COCACOLI\\\". NIE MA TO JAK JAJECZNICA I SUPER PRZYRZĄDZONA GOLONA ITD. ITP.
POPIERAM W 100% !!! TWOJA BABKA TO MĄDRA KOBIETA! TE WYSUSZONE KOBIETY KTÓRE NIE JEDZĄ ( BO SIĘ non stop ODCHUDZAJĄ)TO I W CIĄŻĘ NIE MOGĄ ZAJŚĆ !! DAWNIEJ KOBIETY NIE MIAŁY PROBLEMÓW Z ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ BO TE KOBIETY NIE LICZYŁY KALORII.
INTERIA.PL

Gość jak mieszkałam w akademiku z 4 koleżankami,to wszystkie się ciągle odchudzły.Ja byłam ,,najgrubsza'',bo ważyłam 57 kilo.A one jak szkielety.Nigdy nie jadły śniadania.Ale papierosa wypalić rano przed wyjściem zdążyły.I oczywiście oko wymalować musiały zdążyć,dlatego na śniadanie nie było czasu.Byłam jedyną,która jadła śniadanie i robiła sobie drugie śniadanie na zajęcia.Wracając nie byłam głodna.A koleżanka była tak wygłodzona[na samych papierosach do 14-tej!],że po drodze kupiła sobie 20 dkg krówek i pochłonęła je wszystkie zanim dojechałyśmy tramwajem dTak,że drżyjcie szkielety niedożywione !
Postaraj się trochę, a może kiedyś też będziesz ładnie wyglądać, zamiast zazdrościć świetnej figury innym dziewczynom.

Gość
Gość JEDZCIE TAK JAK WASZE BABKI, WEŹCIE SIĘ TROCHĘ DO ROBOTY LENIE I BĘDZIECIE MIEC PO KILKORO DZIECI, ŻYWIENIE JEST BARDZO WAŻNE , WIEM COS O TYM, BO DOPIERO WTEDY JAK JADŁAM JA TO DAWNIEJ BABCIA MÓWIŁA MI ZASZŁAM W CIĄŻĘ PO CZTERECH LATACH NIEUDANYCH PRÓB. TO CO ,ŻE PRZYTYŁAM 5KG I TAK MĘŻOWI SIĘ PODOBAM. NIE ODCHUDAJCIE SIĘ, ALE OD CUKRU Z DALEKA I SŁODYCZY I \\\"COCACOLI\\\". NIE MA TO JAK JAJECZNICA I SUPER PRZYRZĄDZONA GOLONA ITD. ITP.
POPIERAM W 100% !!! TWOJA BABKA TO MĄDRA KOBIETA! TE WYSUSZONE KOBIETY KTÓRE NIE JEDZĄ ( BO SIĘ non stop ODCHUDZAJĄ)TO I W CIĄŻĘ NIE MOGĄ ZAJŚĆ !! DAWNIEJ KOBIETY NIE MIAŁY PROBLEMÓW Z ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ BO TE KOBIETY NIE LICZYŁY KALORII.
Zgadzam się. Kobiety które jedzą normalnie, bez spiny zajdą w ciążę bezproblemowo, bo pobierają więcej wartości odżywczych z tych produktów, które nie jedzą "dieteciarki". Ot cała prawda.

Reklama

Gość
Gość
Gość
Gość
Gość
Gość moje 2 znajome nie mogą mieć dzieci, obie usunęły ciążę wieku naście lat.
antykoncepcja w każdej formie powinna być refundowana w 100% to chyba łatwiej uczynić niż młodym seksu zabronić, cóż poradzić młodość zawsze szalała i świętobliwe gadki księdza z ambony nic tu nie dadzą, skoro i tak sam pewnie ma lepsze dmuchańsko co noc niż nie jedna para nastolatków
Najlepiej jest nauczyć, jak używać, a nie zabronić, bo oni na przekór i tak spróbują, a bez wiedzy - wpadną i będzie płacz.
Oby w przeciągu kilku lat wynaleźli takie środki, które w 100% będą skuteczne, a ludzie uprawiający seks - szczęśliwi, bez obaw i żadnych zahamowań :)
zahamowania są nienaturalne i powinniśmy się ich wyzbyć bo odzierają nas z naszej ludzkiej natury, a co do antykoncepcji to proszę jakieś przykłady naukowe a nie para-naukowe które dostarczane są przez Kościół bo akurat to jest ostatnia instytucja której bym wierzył

Pozdrawiam
Pan Szatan
Seks jest dla ludzi, więc tym bardziej antykoncepcja powinna być skuteczna i mam nadzieję, że naukowcy się o to postarają i za jakiś czas wyjdzie środek 100% skuteczny, nie wywołujący żadnych skutków ubocznych, to by było coś!
Idziemy do łóżka nie po to, żeby się bać co będzie po (szczególnie boją się tego dziewice i \\\"1 raz\\\" jest totalną klapą, choć u nie wszystkich), tylko oddać się tej pięknej chwili, prawda?
KK nie ma prawa ingerować w sprawy, czy człowiek chce użyć antykoncepcji, czy nie. Jesteśmy gatunkiem myślącym, mającym uczucia, więc to jest jedynie tylko NASZA decyzja.
Ale nie dla dzieci !!! i nie można dzieciom (bo osoby w wieku 15-16 lat to dzieci) proponować hormonów!!!
Aco lepiej im proponowac? Aborcje czy domy dziecka dla ich dzieci. Skoro nie sa wystarczjaco uswiadomione o konsekwencjach seksu bez zabezpieczenia. Problemem w Polsce jest to ze seks jest ciagle tematem tabu. mlodzi ludzie beda zawsze uprawiac seks czy komukolwiek to sie podoba czy nie, wiec lepiej jesli beda stosowac antykoncepcje niz zamiast cieszyc sie upragnionym maciezynstwem w przyszlosci beda musieli stawic czolo problemom przedwczesnie.

Gość
Gość
Gość
Gość a czy jeśli para gejów zechce mieć dziecko to może skorzystać z in-vitro czy też muszą próbować metodami naturalnymi
Para gejów niech najlepiej skorzysta z wizyty u psychiatry. Takie dewiactwa się leczy.
Homofob !!!!!!!!!!!!!!!!
a wiesz co to tolerancja !!!!!!!????!!!!!!!!!!!????!!!!!!!!!???
ja wiem, i popieram wypowiedź o tych gejach!!! niech się leczą bo to jest choroba psychiczna a nie kwestia gustów!!! jeszcze dajmy sobie zaadoptować dziecko psom lub dzieciom tak dla zabawy, bo przecież niech się uczą i wprowadzają do dorosłego życia, kiedyś im się przyda takie doświadczenie....!!!!
Jezeli to popierasz to jestes bardzo zacofany/a. To nie jest choroba. Twoje ciasne myslenie zakrawa bardziej na chorobe. To sa normalni ludzie, ktorzy urodzili sie z inna orientacja seksualna, oni tego nie wybrali, po prostu tacy sa, tak jak rudzi sa rudzi a niscy sa niscy. A ci z ciemnogrodu sa po prostu ciemni. I gdybys chcial/a cos dodac beznadziejnego to jestem osoba heteroseksualna bez sklonnosci homoseksualnych, tyle ze nie zyje w CIEMNOGRODZIE.
Pozdrawiam inteligentnych i otwartych ludzi

Reklama

Gość
Gość
Gość
Gość
Gość a czy jeśli para gejów zechce mieć dziecko to może skorzystać z in-vitro czy też muszą próbować metodami naturalnymi
Para gejów niech najlepiej skorzysta z wizyty u psychiatry. Takie dewiactwa się leczy.
Homofob !!!!!!!!!!!!!!!!
ja wiem, i popieram wypowiedź o tych gejach!!! niech się leczą bo to jest choroba psychiczna a nie kwestia gustów!!! jeszcze dajmy sobie zaadoptować dziecko psom lub dzieciom tak dla zabawy, bo przecież niech się uczą i wprowadzają do dorosłego życia, kiedyś im się przyda takie doświadczenie....!!!!
Jezeli to popierasz to jestes bardzo zacofany/a. To nie jest choroba. Twoje ciasne myslenie zakrawa bardziej na chorobe. To sa normalni ludzie, ktorzy urodzili sie z inna orientacja seksualna, oni tego nie wybrali, po prostu tacy sa, tak jak rudzi sa rudzi a niscy sa niscy. A ci z ciemnogrodu sa po prostu ciemni. I gdybys chcial/a cos dodac beznadziejnego to jestem osoba heteroseksualna bez sklonnosci homoseksualnych, tyle ze nie zyje w CIEMNOGRODZIE.
Urodzili się z inną orientacją seksualną więc jest to choroba wrodzona. Urodzić można się z wadą serca na przykład. Pedofil też rodzi się ze swoimi skłonnościami. Problem w tym, że homoseksualizm to raczej choroba nieuleczalna i demoralizująca innych a zwłaszcza dzieci. Żadnych ślubów dla gejów i lesbijek a tym bardziej adopcji dzieci! Prawdziwa rodzina składa się z kobiety, mężczyzny i ich potomstwa. A co by było jeśli byłoby coraz więcej związków homoseksualnych? Kto by wtedy rodził dzieci?

Reklama

Gość
Gość
Gość
Gość
Homofob !!!!!!!!!!!!!!!!
Pedofilia też nie jest chorobą. Pedofile po prostu tacy się urodzili, są normalnymi ludźmi, oni tego nie wybrali, po prostu tacy są, jak rudzi są rudzi a niscy są niscy. A ci z ciemnogrodu są po prostu ciemni. Pozdrawiam inteligentnych i otwartych ludzi.

;)

Gość
Gość
Zgadzam się. Kobiety które jedzą normalnie, bez spiny zajdą w ciążę bezproblemowo, bo pobierają więcej wartości odżywczych z tych produktów, które nie jedzą "dieteciarki". Ot cała prawda.
Ale otyłość też może być przyczyną niepłodności

Ale otyłość też może być przyczyną niepłodności[/cytat]

Nikt nie pisze o otyłości wynikającej z nadmiernego obżerania się, osobom tu piszącym chodzi o NORMALNE JEDZENIE a nie bycie na wiecznej diecie, głodzenie się i obsesyjne liczenie kalorii ( w imię czego? bo taka moda? ) a potem płacz.... bo nie może zajść w ciążę. A jak chce zajść kiedy mięsa nie lubi, kiełbasy nie ruszy itp. organizm wyniszczony...tylko dieta i dieta. Można normalnie jeść nie odmawiając sobie niczego i nie być otyłym. Znam kilka kobiet które nie mogą zajść w ciążę i WSZYSTKIE są chude, oczywiście wciąż na diecie. Gdyby jadły normalnie to organizm byłby silniejszy i może już dawno miałyby zdrowe dzieci.

Ano czasem to po prostu brak wiedzy na temat płodności. Trzeba wiedzieć keidy. A reszta to domysły. Nadal niewiele wiemy o płodności. Chyba Silverberg pisał o takiej społeczności (to s-f), gdzie najpeirw sprawdzano czy para może mieć dzieci, a gdy dziecię się pojawiło, chociaż jeszcze nie urodziło, wtedy dopiero brano ślub. Może jest tak (jako jedna z przyczyn), że kobieta musi chcieć mieć dziecko z danym mężczyzną (a nie tylko wieść z nim życie). No i podobno płodnością kobiety steruje mężczyzna, z którym ona współżyje. Jak tego jest za dużo lub za mało, to wszystko się kotłasi. Wydaje się, że kobieta musi być co najmniej zauroczona facetem, żeby urodzić jego dziecko. Niby tyle, lecz aż tyle. A cała reszta - to komentarze.

nie rozumie małżeństw które nie mogą mieć dzieci, że nie zaadoptuj,ą sobie jakiegos maluszka z domu dziecka, tylko wolą metodę invitro!!przecież tyle jest maluszków, zdrowych maluszków które tylko czekają na nowe rodziny!!! czekają NA WAS!!!!
Czy ty wiesz co to znaczy adopcja? Jak można porównywac uczucia do swojego urodzonego dziecka poczętego metodą in vitro i do obcego dziecka z sierocińca. To są zupełnie inne uczucia. W domach dziecka jest wiele dzieci ale starszych i do tego z nieuregulowaną sytuacją prawną, z rodzin patologicznych, obciążonych genetycznie. Maluszków jak na lekarstwo. A par starających się o nie jest wiele. Czy wiesz na co trafisz? A co swoje to swoje i już.

Ja nie chcę nic mówić, ale może to i dobrze, że in vitro jest drogie i nie jest refundowane przez państwo. W końcu tyle jest dzieci w domach dziecka, które chciałyby mieć kochających rodziców, no ale niestety zostały odrzucone. Po co na siłę wydawać pieniądze na kolejne zabiegi in vitro i w ogóle męczyć się z leczeniem. Procedura adopcyjna i oczekiwanie na dziecko adopcyjne trwa z tego co wiem tyle co ciąża czyli jak wiadomo 9 miesięcy i na pewno jest mniej kosztowna i stresująca niż wszelkie staranie o dziecko. A nóż w między czasie własne się trafi?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Bezpłodność najczęstsze przyczyny
  • przyczyny bezpłodności
  • forum kobiet ktore sa bezplodne
  • Przyczyny bezplodnosci
  • dino 96 forum
Do góry strony: Jakie są najczęstsze przyczyny bezpłodności?