241
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń973
  • Odpowiedzi231
  • Ocen na +0
241 ppt ?

Jakie są najczęstsze przyczyny bezpłodności? (232)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jakie są najczęstsze przyczyny bezpłodności?

Napisał(a): Gość -

Gość nie rozumie małżeństw które nie mogą mieć dzieci, że nie zaadoptuj,ą sobie jakiegos maluszka z domu dziecka, tylko wolą metodę invitro!!przecież tyle jest maluszków, zdrowych maluszków które tylko czekają na nowe rodziny!!! czekają NA WAS!!!!
Czy ty wiesz co to znaczy adopcja? Jak można porównywac uczucia do swojego urodzonego dziecka poczętego metodą in vitro i do obcego dziecka z sierocińca. To są zupełnie inne uczucia. W domach dziecka jest wiele dzieci ale starszych i do tego z nieuregulowaną sytuacją prawną, z rodzin patologicznych, obciążonych genetycznie. Maluszków jak na lekarstwo. A par starających się o nie jest wiele. Czy wiesz na co trafisz? A co swoje to swoje i już.
Ale z probówki też nie zawsze jest zdrowe. Też po latach może się ujawnić jakaś choroba genetyczna. A poza tym nie wszystkie dzieci są z patologicznych rodzin w domach dziecka. Może ktoś po prostu nie miał pieniędzy na ich utrzymanie? I co nie lepiej wydać pieniądze na adopcje niż na leczenie, które jest stresujące i droższe?
INTERIA.PL

Gość
Gość
Gość
Gość JEDZCIE TAK JAK WASZE BABKI, WEŹCIE SIĘ TROCHĘ DO ROBOTY LENIE I BĘDZIECIE MIEC PO KILKORO DZIECI, ŻYWIENIE JEST BARDZO WAŻNE , WIEM COS O TYM, BO DOPIERO WTEDY JAK JADŁAM JA TO DAWNIEJ BABCIA MÓWIŁA MI ZASZŁAM W CIĄŻĘ PO CZTERECH LATACH NIEUDANYCH PRÓB. TO CO ,ŻE PRZYTYŁAM 5KG I TAK MĘŻOWI SIĘ PODOBAM. NIE ODCHUDAJCIE SIĘ, ALE OD CUKRU Z DALEKA I SŁODYCZY I \\\"COCACOLI\\\". NIE MA TO JAK JAJECZNICA I SUPER PRZYRZĄDZONA GOLONA ITD. ITP.
POPIERAM W 100% !!! TWOJA BABKA TO MĄDRA KOBIETA! TE WYSUSZONE KOBIETY KTÓRE NIE JEDZĄ ( BO SIĘ non stop ODCHUDZAJĄ)TO I W CIĄŻĘ NIE MOGĄ ZAJŚĆ !! DAWNIEJ KOBIETY NIE MIAŁY PROBLEMÓW Z ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ BO TE KOBIETY NIE LICZYŁY KALORII.
Zgadzam się. Kobiety które jedzą normalnie, bez spiny zajdą w ciążę bezproblemowo, bo pobierają więcej wartości odżywczych z tych produktów, które nie jedzą "dieteciarki". Ot cała prawda.
Ale otyłość też może być przyczyną niepłodności
Ja jestem chuda jak szczypa. Nie odchudzam się . Po prostu nie mogę przytyć! I też mi wszyscy powtarzają, że kiedyś bedę miała problemy z ciążą. Nawet nie tyle z zajściem co utrzymaniem jej. Więc jednak co starsza kobieta to bardziej doświadczona. Popieram babcię w 100%. Tylk macie jakiś sposób na tycie?? (nie przyjmuję odpowiedzi więcej jeść bo to w moim przypadku nie działa)

Ja miałam właśnie problem z łatwością, z jaką zachodziłam w ciążę, co zakończyło się rozwodem. Moje dwie córki miały trudności i wnuki z ich związków są poczęte metodą in vitro. Natura jest przewrotna.

Reklama

Reklama

Reklama

Na pewno kobiety, które tak "nadają" na szczupłe same są tłustymi babsztylami, które tak usprawiedliwiają swoje obżarstwo i zazdroszczą szczupłym bo same nie mają w sobie tyle samozaparcia, że by tak wyglądać. A problemy z zajściem w ciąże są bardziej skomplikowane niż to, że się jest "SZCZAPĄ"

Przyczyna takiego stanu rzeczy jest oczywista.Dawniej nie było" chemii"..dokladnie we wszystkim.A teraz jest odwrotnie.. I jeszcze te środki antykoncepcyjne stosowane od gimnazjum, po co raz wcześniejszą menopauzę.Panny piękne,wysokie,szczupłe,faceci??,przeciwieństwo atlety,...I co z tego??Bezpłodność!!!Wszystko się wali.Od samego początku.Coś za coś.

Gość
Gość Ja z mężem od roku staramy się o dziecko. Niby wszystko jest OK, a jednak nie wychodzi.
Myślę, że jest to spowodowane stresem związanym z moim brakiem zatrudnienia.
Bez przerwy się martwię o to czy uda mi się zdobyć pracę, a jeśli nie to z czego będę żyć.
Też nie mogę znaleźc pracy i zarabia tylko mąż, o dziecko staraliśmy się dwa lata, ale po badaniach okazało się, że mąż ma wadliwą budowe plemników i o zapłodnieniu w naturalny sposób nie ma mowy. Żaden lekarz nie potrafił nam powiedzieć dlaczego tak jest. Jedyna szansa to in vitro, ale dla nas nieosiągalna z powodów fnansowych, więc staramy się pogodzić z losem. Ten problem dotyczy też kilku naszych znajomych i to jest straszne.
pomysl moze o dawcy nasienia...

dziewczyny,które się odchudzały jako nastolatki często nie mogą zajść w ciążę,a jak zajdą,to nie mogą ciąży utrzymać.Jak para nie może mieć dziecka,to najpierw powinien przebadać nasienie facet.To powinien być pierwszy krok.A jak wszystko OK ,to dopiero kobieta.

Gość Najczęstszą przyczyną moje małe bezmózgie katolki-matołki jest uszkodzenie genetyczne zafundowane przez katastrofę w Czarnobylu, jakbyście nie wiedzieli skażenie dotarło również do nas i tak np. ja urodziłem się z za wąską tchawicą i ze zniekształconym kręgosłupem, znam osoby które od urodzenie nie widzą co też jest mutacją z tamtych czasów, mniejsze lub większe uszkodzenia ale wszyscy odnieśliśmy, mogę się mylić ale praktycznie każdego z młodszego pokolenia od 1980 do teraz dotknęło to w jakiś sposób albo pośrednio albo bezpośrednio poprzez rodziców, zresztą większość stosujących rozsądnie antykoncepcję hormonalną nie ma właśnie problemów z zajściem w ciążę, a jeżeli są to częściej problem ma facet, gdyż jego plemniki przez mutację źle się rozwinęły, a co do invitro, hmm... gdyby tak chronić każdy element, przyczyniający się do powstania życia, do prawie każdy nastolatek z powodu spuszczania nasienia w sedesie musiałby dostać 10krotne dożywocie, a każda kobieta z powodu miesiączki chyba nawet karę śmierci bo co, przyszłe, niedoszłe życie w podpasce do śmietnika wyrzuca, no jakby nie patrzeć, to w końcu jej komórka, więc moje małe biedne katolki-matołki pomyślcie sami i nie słuchajcie tych wilków w skórze owiec co księżmi się zwą bo oni chcą jedynie waszych pieniążków i poparcia dla archaicznych i nijak niemających się do naszych czasów doktryn, które najchętniej razem z ich autorami wysłałbym na bezludną wyspę
Masz zwężenie na mózgu stąd twoja błyskotliwość:-(
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Bezpłodność najczęstsze przyczyny
  • dino 96 forum
  • Przyczyny bezplodnosci
  • forum kobiet ktore sa bezplodne
  • przyczyny bezpłodności
Do góry strony: Jakie są najczęstsze przyczyny bezpłodności?