241
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń974
  • Odpowiedzi231
  • Ocen na +0
241 ppt ?

Jakie są najczęstsze przyczyny bezpłodności? (232)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jakie są najczęstsze przyczyny bezpłodności?

Napisał(a): Gość -

Gość CZYTAJĄC NIEKTÓRE WYPOWIEDZI TO WIERZYĆ SIĘ NIE CHCE JAKA CIEMNOTA I IGNORANCJA PANUJE
SAMA JESTEM PO 4LATACH STARAŃ O DZIECKO I NIGDY NIE STOSOWAŁAM TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH
I GDYBY NIE DALEKO POSUNIĘTA MEDYCYNA NIE MOGŁABYM BYĆ TERAZ W CIĄŻY I OCZEKIWAĆ NASZEGO MALEŃSTWA
JESTEŚMY ZA TYM ABY IN VITRO BYŁO REFUNDOWANE
A ja uważam, że powinno być dostępne ogólnie, ale nie refundowane. Refundowane powinny być tylko zabiegi ratujące zdrowie/życie ludzkie. A in vitro jest wyłącznie fanaberią. Nie widzę powodu, aby m.in. z moich pieniędzy refundowano Ci zabieg. Zanim obrzucisz mnie obelgami, zastanów się, czy Ty chciałabyś dofinansowywać mi np. powiększenie biustu? Nie sądzę - to moja fanaberia - stać mnie i sobie robię. Identycznie jest z in vitro. Twoje widzimisię - stać Cię i sobie robisz.
Pzdr,
INTERIA.PL

Trudno coś wywnioskować czy antykoncepcja hormonalna ma wpływ na problem z zajściem w ciążę. Nawet jeśli takie badania byłyby przeprowadzone to firmy farmaceutyczne skutecznie by zablokowałyby dostęp do rzetelnych danych. Przyczyn może być wiele np picie, palenie, złe odżywanie (chińskie zupki, McDonald i tym podobne), brak ruchu, zła kondycja fizyczna. Dotyczy to tak samo kobiety i mężczyzny, i jeśli któreś jest tym słabym ogniwem to może być problem.

Gość
Gość CZYTAJĄC NIEKTÓRE WYPOWIEDZI TO WIERZYĆ SIĘ NIE CHCE JAKA CIEMNOTA I IGNORANCJA PANUJE
SAMA JESTEM PO 4LATACH STARAŃ O DZIECKO I NIGDY NIE STOSOWAŁAM TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH
I GDYBY NIE DALEKO POSUNIĘTA MEDYCYNA NIE MOGŁABYM BYĆ TERAZ W CIĄŻY I OCZEKIWAĆ NASZEGO MALEŃSTWA
JESTEŚMY ZA TYM ABY IN VITRO BYŁO REFUNDOWANE
A ja uważam, że powinno być dostępne ogólnie, ale nie refundowane. Refundowane powinny być tylko zabiegi ratujące zdrowie/życie ludzkie. A in vitro jest wyłącznie fanaberią. Nie widzę powodu, aby m.in. z moich pieniędzy refundowano Ci zabieg. Zanim obrzucisz mnie obelgami, zastanów się, czy Ty chciałabyś dofinansowywać mi np. powiększenie biustu? Nie sądzę - to moja fanaberia - stać mnie i sobie robię. Identycznie jest z in vitro. Twoje widzimisię - stać Cię i sobie robisz.
Pzdr,
CHĘĆ POSIADANIA DZIECKA TO FANABERIA,lecz się na mózg oszołomie katolicki,jak masz za ciasny beret to sobie wymień bo ci dyńkę uciska,i nie porównuj do operacji plastycznych bo to co innego,a co do twoich pieniędzy to daj je klerowi bo tylko faceci w sukienkach mają co rusz fanaberie a biedne państwo je spełnia

Reklama

Gość
Gość Ja z mężem od roku staramy się o dziecko. Niby wszystko jest OK, a jednak nie wychodzi.
Myślę, że jest to spowodowane stresem związanym z moim brakiem zatrudnienia.
Bez przerwy się martwię o to czy uda mi się zdobyć pracę, a jeśli nie to z czego będę żyć.
Też nie mogę znaleźc pracy i zarabia tylko mąż, o dziecko staraliśmy się dwa lata, ale po badaniach okazało się, że mąż ma wadliwą budowe plemników i o zapłodnieniu w naturalny sposób nie ma mowy. Żaden lekarz nie potrafił nam powiedzieć dlaczego tak jest. Jedyna szansa to in vitro, ale dla nas nieosiągalna z powodów fnansowych, więc staramy się pogodzić z losem. Ten problem dotyczy też kilku naszych znajomych i to jest straszne.
Spróbuj: dr S.Zieniuk Cepelek Koszykowa w Warszawie. Opinie ma fatalne, potrafi zdrowo op.. za niestosowanie sie do jego zaleceń. Mimo wszystko uważam, że warto. Mi pomógł. Mam zdrowego syna. Leczenie trwało 8 miesięcy i głównie polegało na drastycznej zmianie trybu życia i przyjmowaniu wspomagających leków. Diagnoza początkowa była asthenoterato.

Reklama

Na pierwszej stronie jest taki wpis : choroby cywilizacyjne typu PCOS. Tak się składa, że to nie jest choroba cywilizacyjna, tylko schorzenie dziedziczne. Tak się również składa, że jestem "szczęśliwą posiadaczką" tego schorzenia i na szczęście udało mi się urodzić dwójkę dzieci przed ujawnieniem się choroby.

Według mnie tabletki nie są aż tak szkodliwe jak niektórzy tutaj sądzą... Ja po urodzeniu dziecka przez ponad 2 lata brałam tabletki i miesiąc po odstawieniu znowu byłam w ciąży.... Więc zastanówcie się co mówicie, przede wszystkim dużo zależy od organizmu a nie od samych środków hormonalnych...

Reklama

Gość dziewczyny,które się odchudzały jako nastolatki często nie mogą zajść w ciążę,a jak zajdą,to nie mogą ciąży utrzymać.Jak para nie może mieć dziecka,to najpierw powinien przebadać nasienie facet.To powinien być pierwszy krok.A jak wszystko OK ,to dopiero kobieta.
częste stosunki i nasienie będzie super

Przyroda nie zapobiega ,nie stosuje srodkow antykoncepcyjnych. Gdyby tak bylo ,to juz by nas tutaj nie bylo. Ale wlasciwe -to nasza Ziemia poradzi sobie zupelnie dobrze bez nas a moze sie tak stac i nie potrzeba wojen ,wystarczy zmniejsajacy sie z kazdym rokiem przyrost naturalny na Ziemi. Biedni ludzie ,ktorych nie stac nawet na srodki antykoncepcyjne o dziwo maja duzo dzieci.Czy jednak , na pewno ,ze "o dziwo" ? Czy tego chcemy czy nie chcemy -jestesmy czescia przyrody ,ale niektorzy o tamy zapomnieli .Oby w niedlugim czasie ,Swiat nie zapomnial o czlowieku,ktory kiedys istnial podobno na Ziemi.

Gość
Gość Najczęstszą przyczyną moje małe bezmózgie katolki-matołki jest uszkodzenie genetyczne zafundowane przez katastrofę w Czarnobylu, jakbyście nie wiedzieli skażenie dotarło również do nas i tak np. ja urodziłem się z za wąską tchawicą i ze zniekształconym kręgosłupem, znam osoby które od urodzenie nie widzą co też jest mutacją z tamtych czasów, mniejsze lub większe uszkodzenia ale wszyscy odnieśliśmy, mogę się mylić ale praktycznie każdego z młodszego pokolenia od 1980 do teraz dotknęło to w jakiś sposób albo pośrednio albo bezpośrednio poprzez rodziców, zresztą większość stosujących rozsądnie antykoncepcję hormonalną nie ma właśnie problemów z zajściem w ciążę, a jeżeli są to częściej problem ma facet, gdyż jego plemniki przez mutację źle się rozwinęły, a co do invitro, hmm... gdyby tak chronić każdy element, przyczyniający się do powstania życia, do prawie każdy nastolatek z powodu spuszczania nasienia w sedesie musiałby dostać 10krotne dożywocie, a każda kobieta z powodu miesiączki chyba nawet karę śmierci bo co, przyszłe, niedoszłe życie w podpasce do śmietnika wyrzuca, no jakby nie patrzeć, to w końcu jej komórka, więc moje małe biedne katolki-matołki pomyślcie sami i nie słuchajcie tych wilków w skórze owiec co księżmi się zwą bo oni chcą jedynie waszych pieniążków i poparcia dla archaicznych i nijak niemających się do naszych czasów doktryn, które najchętniej razem z ich autorami wysłałbym na bezludną wyspę
Masz zwężenie na mózgu stąd twoja błyskotliwość:-(
Nie mam nic ,przeciwko ateizmowi ,ale w wiekszosci -to wlasnie najczesciej ,chamstwo i rynsztok ,wyplywa z ich ust. No coz, tacy sa niektorzy "ludzie" o zakompleksionych pooranych osobowosciach , i wlasnie takich omijam szerokim lukiem.

Ale z Ciebie debil/ka....Jeżli jeste s facetem to tylko mi nie mow ze nie jest dla WAS wygoda to ze to kobeita musi sie zabiezpieczac....Ja bralam tabletki antykoncepcyjne i jakos po odstawieniu nie mialam najmniejszych problemow z zajsciem w ciaze...moja cora ma juz dwa latka,jest zdrowa jak rydz i rosnie jak na drozdzach...Pozdrawiam i zycze cierpliwosci dla tych ktorzy sie staraja.[/cytat]

Popieram opienie, ja brałam ok 5 lat lek hormonalny o nazwie CILEST, dobrze go tolerowałam, faktem jest ,ze powinnam zrobic mała przerwe, gdyz podwyzszyły i sie minimalnie próby watrobowe.
Odtsawiałm i jest ok.Moja córa ma teraz 7 lat, równiez rosnie jak na drozdzach, ma rewelacyjna pamięc, dobrze sie rozwiaj.
Tabletki hormonalne , brane pod odpowiednia kontrola lekarza, nie szkodza.......
zuza

BEZPŁODNOŚC WIĄZE SIE OD DZIESIATKÓW JUZ LAT..
Z "BEZPŁCIOWOŚCIA POLSKICH RZADÓW "

BOWIEM ZDROWIE POLEK I POLAKÓW TO POLSKA RACJA STANU ... WIELKA SZKODA, IZ ZADEN RZAD TEGO NIE WIDZI I WRECZ TEN PROBLEM LEKCEWAZY... A TO LICZNY PRZECIEZ ELEKTORAT..
KAŚCIÓŁ W TYM ZAKRESIE NIE MA ZADNYCH KOMPETENCJI / CHOCIAZ STASTYSYKE POPRAWIA JAK MOŻE.../ ALE GADA I GADA A NIE WYMAGA OD RZADU KONKRETNYCH DZIALAN PRENATALNYCH...

SZNOWNE PANIE I PANOWIE GŁOWA DO GÓRY... JESLI UTRACILISCI NADZIEJĘ I WIARĘ W POMOC RZĄDU I Z INNYCH POWODÓW... PROSZĘ WIEDZIEĆ , IZ OD 1996R. JEST W POLSCE / POLSKI.../ CUDOWNY SRODEK Z ZAKRESU PROFLILAKTYKI I REGENERACJI ZDROWIA / NIEZALEZNIE OD PRZYCZYNY PATOLOGII..

TO TO NAZYWA SIE DINO 96 JEST OPISANY NA FORUM INTERNETU WWW.DINO96.PL A OTO KROTKIE INFO O TYM NATURALNYM I HOLISTYCZNIE DZIALAJACYM ŚRODKU NA POZIOMIE NANOTERAPII.
MNIEMAM, IZ KORZYSTAJĄC Z WW SRODKA PRZEZ 6 MIESIECY DA ON CUDOWNĄ SZANSĘ NA ZDROWE POTOMSTWO, CZEGO PAŃSTWU Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ...

O DZIEWCZYNO WIEDZ, IZ CIEBIE USZCZEŚLIWI TYLKO DINO 96....
SZANOWNE PANIE, JAKO POLKI ZASŁUGUJECIE NA NAJLEPSZE TO , CO JEST NA SWIECIE... TAKI ŚRODEK ZWANY PANACEUM HIPOKRATESA JEST DLA PAN DOSTEPNY W POLSCE OD 1996 ROKU.., JEST ZAREJESTROWANY JAKO KOSMETYK EKO NATURALNY HOLISTYCZNIE SPEŁNIA STANDARDY III TYSIĄCLECIA MEDYCYNY, FARNMACJI KOSMETYKI,ITD..

PÓKI CO ZADNA KRÓLOWA TEGO NIE MA A POLKI MAJA OKAZJE KUPIC DROGA INTERNETOWA JAK NIZEJ .. WARTO I PROSZĘ PRZECZYTAC O TYM ŚRODKU..

POMSTUJECIE NA ... A SAME NIE WIECIE PANIE , CO POLSKA ZA SKARB POSIADA W ZAKRESIE KOSMETYKI I MEDYCYNY PROFILAKTYCZNEJ I REGENERACYJNEJ ITD...

A OTO I INFORMACJA NT D I N O 96 , PROCEDURY STOSOWANIA

D I N O 96 KOMA BEI (KOMPLEKS MINERALNO–AMINOKWASOWO - BIOENERGOINFORMACYJNY,
DINO 96 TO OFICJALNIE ZAREJESTROWANY KOSMETYK -SUBSTRAT NATURALNY B V V, SPEŁNIA MARZENIE tzw. PANACEUM HIPOKRATESA I LUDZI...!!! ), vide www.dino96.pl TO :
NOWA ERA III TYSIĄCLECIA W : NAUCE, MEDYCYNIE, KOSMETYCE, FARMACJI, SPORCIE, BIZNESIE , POLITYCE….
= FIRST OF THE WORLD COSMETICO - PHARMACEUTICAL PREPARATION,
- DINO96 - FENOMEN NATURY, TO UNIWERS. K. MACIERZYSTA, TAJEMNICA ZDROWIENIA, ŻYCIA – BIH V V
ODŻYWKA HOLISTYCZNA DLA KOMÓREK CIAŁA, KOMA TO NIE KLASYCZNY LEK ALE COŚ WIĘCEJ… POSTAĆ KOMA: SZARY PROSZEK BEZPOSTACIOWY, KREM, ROZTWÓR, SÓL ORAZ STYMULATOR BIO-ENRGO-INFORMACYJNY…
NIE MA NA ŚWIECIE ŚR. DO ZEW. ZASTOS, KTÓRY MA TAKIE SZER. SPEKTRUM POZYT. DZIAŁANIA BEZ UBOCZ. SKUTKÓW…
- JEDYNY NA ŚWIECIE… MA NATURALNY, UNIKALNY SKŁAD. JEST ON NIEMAL IDEALNIE ZGODNY ZE SKŁADEM ZDROWYCH KOMÓREK W ORGANIZMIE! ZAWIERA WSZYSTKIE
L-AMINOKWASY / 20... ale 1 p i l / MIKRO, MAKROELEMENTY, ENZYMY, HORMONY INNE SKŁADNIKI ORAZ FENOMEN ŻYCIA
- Stymulator BIOINFORMACYJNY ( BIH V V/ ŻYWYCH ORGANIZMÓW.
*DINO 96 sprawia wzrost sił obronnych /odmładza/, umysł. i fizycznie organizm,
STOSOWANIE: 0prysk, Kąpiel, Krem., Inhalacja / Ph 2,5 - 3 /,
OBLIGATORYJNIE PRZED I PO OPERACJI NALEŻY WZMOCNIĆ DINEM 96 SZANSĘ ZDROWIENIA PACJENTA, SZCZEGÓL. ZAGROŻONE ŻYCIE!!!
MA WYJĄTKOWE SPEKTRUM ODDZIAŁYWANIA NA WSZYSTKIE FUNKCJE ŻYWYCH ORGANIZMÓW I …
Jest dosk. środ. regen. ciało! Żaden środek kosmetyczny na świecie nie ma takiego składu i działania… Spektrum działania: profilaktyczno - regeneracyjno- rehabilitacyjno- terapeutyczny, uzdatnianie wody, pokarmu, lekarstw, eliminacja stresu, bólu, żylaków, grypy, adhd, osteoporozy, elim. deformacji genettyczne, osobowości, uzależnień, aberracji od norm zdrowego organizmu itd.. ale do HOMEOSTAZY;
Aminokwasy / składniki białka / zawarte w substracie występują z innymi komponentami w proporcjach spotykanych jedynie w przyrodzie. Zachowana jest naturalna stereometria.
*DINO 96 TO: wzrost sił obronnych organizmu /odmładza/, umysł. i fiz. organizmu, DO STANU HOMEOSTAZY. Nie ma syntetycznych aminokwasów! Po rozbiciu wewnętrznej molekularnej struktury białka , poszczególne składniki substratu występują jako mikroelementy i dlatego maja możliwość przenikania do komórek organizmu, pomijając drogę przewód pokarmowy - wątroba – układ krwionośny - komórka / ogólnie /.
Poszczególne aminokwasy występują nie jako całości, lecz jako fragmenty tej całości W ROZTWORZE H2O GENERUJE BIOINFORMACJĘ V V , one są wybierane przez organizm jako wymiennik tej części organizmu, która jest uszkodzona lub chora. O tym decyduje sam organizm !
DINO TO NIE LEKARSTWO W KLASYCZNYM I POWSZECHNYM POJĘCIU TO COŚ WIĘCEJ, TO UNIKAL. SUBSTRAT WSPIERAJĄCY MEDYCYNE ORAZ WSPIERA WYBITNIE IMMUNOLOGICZNE ZDOLNOŚCI ORGANIZMU CZŁOWIEKA I WSPOMAGA JEGO SAMOOBRONĘ!
* Stwierdzono jego duży wpływ na rewelacyjne leczenie ran, /niezależnie od rodzaju/, większość chorób dermatologicznych/ uważnych dotychczas za nieuleczalne, popromienne, po oparzeniach,, egzemy, nadżerki, bronchitów w onkologii przed i po chemioterapii.
ZAKŁAD BADAŃ DERMATOL., APLIKACYJNYCH I CHEMICZ. W WA - WIE /26.02.99R. / OCENIŁ WPŁYW KOMA NA SKÓRĘ , STOSUJĄC : KREM, ATOMIZER, ODŻYWKĘ DO KĄPIELI, iż :
- właściwie nawilża i natłuszcza skórę, - zmniejsza złuszczanie naskórka, -poprawia napięcie i jędrność skóry,
- łagodzi podrażnienie i wygładza naskórek, - czyni skórę gładką i elastyczną, - poprawia wygląd / koloryt / skóry,
- stosowany powyżej 5 dni niweluje wręcz usuwa zmarszczki, - stosowany na żylaki / hemoroidy…/ powoduje ich uelastycznienie stopniowy ich zanik oraz regen. ukł. krwionośnego i innych...
*PROSZĘ NIE WIERZYC TEMU , CO POWIEDZIAŁEM, ALE CHCĄC POZNAĆ FENOMEN DINO- 96 WARTO TO SPRAWDZIĆ A
BĘDZIECIE PAŃSTWO ZUROCZENI I DUMNI Z OSIĄGNIĘĆ POLSKICH NAUKOWCÓW A SZCZGÓLNIE Jana STÓJA...
STOSOWANIE DINO 96 / METODYKA/ :
Zawsze opryskuje się zewnętrznie cały kręgosłup i miejsca chore / i natychmiast smarowanie kremami tzw. zabieg klasyczny (ZK)/.
Można wykonywać smarowanie , nacieranie, zakraplanie
roztworem DINO 96, rozpuszczonego w wodzie, mleku, miodzie lub olejach i zaraz smarować kremem lub żelem z DINO 96. Dino 96 jest markerem stanów zapalnych już na poziomie subatomowym / powstają na moment czerwone zabarwienia - kreski , plamki.../
Najlepsze rezultaty osiąga się przy stosowaniu wewnętrznie i zewnętrznie.
Można /za wyjątkiem oczu , dla zwiekszenia skuteczności zabiegów - optymum to pH 2,5 - 3,5 / zakwasić sokiem z cytryny, 3-5 łyżek na 0.5 l roztworu DINO 96 w wodzie.
Dobry atomizer 0.5l jest firmy MERCURE /sklepy ogrodnicze, markiety/.
Picie alkoholu, używanie papierosów, narkot. w czasie zabiegów - niewskazane.
WYKORZYSTANIE DINO 96 W RÓŻNYCH DOLEGLIWOŚCIACH /wg doświadczeń i publikacji rosyjskich i polskich /.
Wzmacniająco, profilaktycznie/sportowcy, wojsko/...
Opis właściwości, stosowania DINO 96 ma charakter
wyłącznie informacyjny, należy uwaznie przeczytać firmowe ulotki infor. o stosowaniu DINO 96. Nadto należy uważnie obserwować swój organizm w czasie stosowania ww procedur / zabiegów / i wnosić stosowną korektę.
W razie choroby skontaktuj się z dobrym holistycznym lekarzem i zastosuj jego zalecenia.
Nadto warto wziąć pod uwagę zalety DINO 96 w przypadku zagrożenia życia i wyczerpaniu procedur klasycznego leczenia.
Zabiegi DINO 96 wybitnie wspomagają siły obronne organizmu człowieka, jego energię, procesy holistycznej regeneracji i profilaktyki.... vide w Internecie, instrukcja - info nt. DINO 96 .
DINO 96 znosi wszelkie blokady psycho - fizyczne, nie jest szkodliwe - nie znany jest nam ani jeden taki przypadek ...
DINO 96 odtruwa organizm człowieka, wspomaga wybitnie terapie medycyny klasycznej, ratuje życie zagrożone w ekstremalnych warunkach..., znosi stres nawet z okresu prenatalnego...
DINO 96 kilkokrotnie podnosi efektywność stosowania i leczenia dobrych suplementów i leków a ich ew. toksyczność neutralizuje.....
Uwaga na dawki przepisane p. lekarza, dlatego , kto z Państwa bierze DINO 96 i leki, winien o tym powiedzieć lekarzowi!!!
Warto o tym pamiętać, iż nasz organizm jest najlepszym lekarzem, dlatego dbajmy o niego / szczególnie o kregosłup , odżywiajac się makrobiotycznie, ćwicząc lekko....i elimimnujac duży stress.
Dino 96 wybitnie wzmacnia siły regeneracyjne, profilaktyczne i obronne organizmu, jest matrycą bioenergoinformacyjną dla komórek organizmu, pomaga organizmowi przywrócić homeostazę i eliminuje zagrożone życie nawet w warunkach ekstremalnych. Wybitnie wspomaga medycynę klasyczną i farmację dobrych leków a złe , organizm już ma siłę, wówczas je usuwa z organizmu...
Literatura:
1. Strupow, Umariljew.
2. A.Sz. Szakirow, /Tajna drewniego balzama Shilajit (Mumio)-asil,/Taszkient 1978.
3. Prace prof.Makarowa, J.Stója, i prof. Zoji Fiodorownej / z kliniki Moskwy.
KONSULTANT D/S WYKORZYSTANIA DINO 96 - FD KazikS.
Kontakt DO WIADOMOŚCI REDAKCJI : www.dino96.pl, sk.poldino@interia.pl, 22/679 3535, 793 078089
ZYCZĘ SPEŁNIENIA MARZEŃ ZWIĄZANYCH ZE ZDROWIEM PANSTWA, ZDROWYM POTOMSTWEM I POMYŚLNOŚCIĄ KAZDEJ RODZINY POLSKIEJ- Z USZANOWANIEM KAZIKS.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • Bezpłodność najczęstsze przyczyny
  • dino 96 forum
  • Przyczyny bezplodnosci
  • forum kobiet ktore sa bezplodne
  • przyczyny bezpłodności
Do góry strony: Jakie są najczęstsze przyczyny bezpłodności?