112
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +-1
112 ppt ?

Jakie są skutki uboczne rzucenia palenia? (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie są skutki uboczne rzucenia palenia?

Napisał(a): Gość -

Ostatnio chcę rzucić palenie, ale z doświadczenia wiem, że to nie jest takie proste. Jednak nie pytam w jaki sposób to zrobić, ale czy po rzuceniu palenia odczuliście jakieś skutki uboczne? Podobno często przybiera się na wadze, czy jest się podenerwowanym. Naprawdę jest to odczuwalne? Jakie skutki uboczne mogą jeszcze u mnie wystąpić, gdy pożegnam się z papierosem?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jakie są skutki uboczne rzucenia palenia?

Kressska Palenie trzeba czymś zastąpić, nie musi to być jedzenie.

Dla niepocieszenia powiem że nawet po roku odczuwam niekiedy chęć zapalenia :P
Ja od jutra rzucam:-) zobaczymy jak sobie z tym poradzę. Koniecznie muszę rzucić, w innym wypadku dół już mogę sobie kopać.

AnnaFela
Kressska Palenie trzeba czymś zastąpić, nie musi to być jedzenie.

Dla niepocieszenia powiem że nawet po roku odczuwam niekiedy chęć zapalenia :P
Ja od jutra rzucam:-) zobaczymy jak sobie z tym poradzę. Koniecznie muszę rzucić, w innym wypadku dół już mogę sobie kopać.
Etam, nie panikuj! Podejdź do tego na luzie. Kup sobie ziarna słonecznika, dyni, rodzynki, żurawinę suszoną i takie tam. To pomaga ;)

Reklama

Kressska

Etam, nie panikuj! Podejdź do tego na luzie. Kup sobie ziarna słonecznika, dyni, rodzynki, żurawinę suszoną i takie tam. To pomaga ;)
Pomyślałam o tym i dzisiaj 2 kg suszonej żurawiny kupiłam:-)Pomoże mi też syn...on profilaktycznie jeść musi.
Mam nadzieję, że tym razem nie poddam się..

Napisał(a): WednesdayTEN -

Ja już za długo palę by rzucać :P A z resztą, to odkąd palę to nigdy nie przeszła mi przez głowę myśl by rzucać ;)

Jak są skutki - nie wiem ;) Mam w pracy gościa, który przez pół roku nie pali, potem popali przez 2-3 miesiące, potem znów z pół roku nie pali. Nie zauważyłem, aby inaczej wyglądał czy inaczej się zachowywał w tych okresach gdy nie pali. Przynajmniej w fabryce ;) Nie wiem jak zachowuje się w domu.

Słonecznik jest niezły. U mnie na targu 1 kg (już wyłuskanego) kosztuje 10,00 PLN. Tanio jak barszcz :D

Reklama

WednesdayTEN Ja już za długo palę by rzucać :P A z resztą, to odkąd palę to nigdy nie przeszła mi przez głowę myśl by rzucać ;)

:D
Też tak miałam, a nawet twierdziłam ze palę bo lubię i. Nie mam zamiaru tego zmieniać ;)

Kressska
WednesdayTEN
Kressska (...) Nie mam zamiaru tego zmieniać ;)
Ale zmieniłaś :P
No zmieniłam, dlatego tak się nie zapieraj, wszystko być może przed Tobą :P
Być może, być może... A jak przytyję? :P

WednesdayTEN
Kressska
WednesdayTEN
To wiesz co będzie... ;)))) Będę na Ciebie mówić Klusek :P Albo tak jak lubisz Pączuś :DDD

Kressska
WednesdayTEN
Kressska
WednesdayTEN
To wiesz co będzie... ;)))) Będę na Ciebie mówić Klusek :P Albo tak jak lubisz Pączuś :DDD
Och nie! :P Klusek? :O No tak, bo pod Ciastka nie będę podchodził ;)

Można jeszcze jeść pestki dyni. Ale to już droższa impreza. U mnie na targu kilogram kosztuje 30 PLN.

Napisał(a): gość -

gość To prawda...przybiera się na wadze i to mocno jeśli się człowiek nie pilnuje z jedzeniem.Podenerwowanym też można być jeśli należysz do tzw. nerwusów.Ale przy silnej woli wszystko jest do opanowania.
guzik prawda to zależy od warunków w jakich człowiek żyje ja żuciłem palenie i wcale nie przytyłem to fakt że po roku chce się zapalić ale to mija a plus jest taki że powraca smak i zdrowy sen dlatego warto rzućić palenie pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie są skutki uboczne rzucenia palenia?