8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń108
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Jakie są sposoby na naturalne odświeżenie powietrza w pokoju? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie są sposoby na naturalne odświeżenie powietrza w pokoju?

Napisał(a): ~ala -

Dziewczyny, proszę Was o porady w jaki sposób mogę wykonać naturalny odświeżacz do powietrza? Ważne jest dla mnie aby był on naturalny i tani. Słyszałam kiedyś o zastosowaniu sody oczyszczonej i olejku eterycznego, ale kompletnie nie wiem w jakich proporcjach zrobić z tego miksturę. Jak ostatnio przeczytałam skład odświeżacza kupionego w sklepie to się przeraziłam. Dziewczyny nie kupujcie tego, bo to czysta trucizna dla naszego organizmu :( Stawiajmy tylko na naturalne składniki oraz oczywiście handmade!
Ala
INTERIA.PL

Re: Jakie są sposoby na naturalne odświeżenie powietrza w pokoju?

Napisał(a): ~asa -

Słyszałam, że można zrobić taka miksturę: 1 łyżeczka sody oczyszczonej, 5-8 kropelek olejki eterycznego i kilka kropli wody. To wszystko razem wymieszać w jakimś słoiczku i wsadzić do tego drewniane wykałaczki. Podobno rewelacja!!

Napisał(a): ~marys78 -

Ja polecam wlać kilka kropli olejku eterycznego (lawendowego, eukaliptusowego) do płynu do mycia podłóg, a następnie umyć tym podłogę. Pachnie w całym domu! Wszyscy są szczęśliwi, a ja nie muszę się martwić brzydkimi zapachami :)

Reklama

Napisał(a): ~zuza -

~marys78 Ja polecam wlać kilka kropli olejku eterycznego (lawendowego, eukaliptusowego) do płynu do mycia podłóg, a następnie umyć tym podłogę. Pachnie w całym domu! Wszyscy są szczęśliwi, a ja nie muszę się martwić brzydkimi zapachami :)
Dokadnie! Zmywam podłogę taką miksturą co 2-3 dni, i zapach cały czas się utrzymuje.

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie są sposoby na naturalne odświeżenie powietrza w pokoju?