Odpowiadasz na:
Jakie są sposoby na naturalne odświeżenie powietrza w pokoju?

~ala
Temat dodał(a):
~ala -
Dziewczyny, proszę Was o porady w jaki sposób mogę wykonać naturalny odświeżacz do powietrza? Ważne jest dla mnie aby był on naturalny i tani. Słyszałam kiedyś o zastosowaniu sody oczyszczonej i olejku eterycznego, ale kompletnie nie wiem w jakich proporcjach zrobić z tego miksturę. Jak ostatnio przeczytałam skład odświeżacza kupionego w sklepie to się przeraziłam. Dziewczyny nie kupujcie tego, bo to czysta trucizna dla naszego organizmu :( Stawiajmy tylko na naturalne składniki oraz oczywiście handmade! Ala

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jakie są sposoby na naturalne odświeżenie powietrza w pokoju?

Napisał(a): Gość -

Świetnie na odświeżenie powietrza w pokoju działają różne rośliny. Ja z doświadczenia polecam bluszcz pospolity, palmę bambusową, fikus, aloes i begonię. Nie mówiąc o tym, jak pięknie jest w domu, gdy tyle zieleni wkoło...

Reklama

Napisał(a): ~zuza -

~marys78 Ja polecam wlać kilka kropli olejku eterycznego (lawendowego, eukaliptusowego) do płynu do mycia podłóg, a następnie umyć tym podłogę. Pachnie w całym domu! Wszyscy są szczęśliwi, a ja nie muszę się martwić brzydkimi zapachami :)
Dokadnie! Zmywam podłogę taką miksturą co 2-3 dni, i zapach cały czas się utrzymuje.

Napisał(a): ~lala -

A ja polecam otworzyć okno, wtedy brzydkie zapachy znikną.

Reklama