30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń305
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
30 ppt ?

Jakie są Wasze ulubione perfumy? (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie są Wasze ulubione perfumy?

Napisał(a): Gość -

Cześć.

Jakie są Wasze ulubione perfumy? Czy ograniczacie się tylko do jednego zapachu? A może w zależności od pory dnia, czy roku używanie innych? Macie jakąś ulubioną nutę zapachową, która decyduje o tym, czy któreś perfumy Wam się podobają lub nie?

Ja osobiście nie mam jednych ulubionych perfum, zawsze staram się testować kilka i wybieram te, które najbardziej przypadną mi do gustu. Ostatnio kupiłam sobie próbkę Lacoste Pink i jestem bardzo zadowolona, podobają mi się również Mexxy.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Jakie są Wasze ulubione perfumy?

Ja zazwyczaj mam co najmniej kilka flakoników na raz otwartych i ich używam naprzemiennie. Co prawda nie stać mnie na te wszystkie drogie marki z Sephory czy Douglasa, wolę kupić sobie kilka tańszych z alternatywnych perfum, niż jedne za 500 zł. Zazwyczaj wybieram Paris Avenue, moim absolutnym faworytem jest Organics.

Reklama

Napisał(a): gość -

dodoo Ja zazwyczaj mam co najmniej kilka flakoników na raz otwartych i ich używam naprzemiennie. Co prawda nie stać mnie na te wszystkie drogie marki z Sephory czy Douglasa, wolę kupić sobie kilka tańszych z alternatywnych perfum, niż jedne za 500 zł. Zazwyczaj wybieram Paris Avenue, moim absolutnym faworytem jest Organics.
ooo też używam paris avenue, a myślałam, że to raczej niepopularna firma :D chociaż nie wiem dlaczego miałoby tak być, bo za tę cenę, to chyba oferują najlepsze zapachy

Dla mnie od zawsze ulubionymi perfumami były produkty z Avonu. Najbardziej przypadła mi do gustu zapach http://sprzed(...)cjaAvon będący połączeniem kwiatów róż i konwalii, który obecnie mogę nabyć po fajnej letniej obniżce. Tak więc zaopatrzyłam się już w jej spory zapas, który z pewnością będę wykorzystywać w przyszłości na różnego rodzaju okazje.

Napisał(a): gość -

Avon? W życiu! Kiedyś kupiłam sobie od nich jakiś zapach, to mnie tak uczulił, że miałam czerwone plamy wokół szyi, strasznie się zraziłam. Z tańszych zapachów wybieram częściej zamiennik perfum, zazwyczaj z Paris Avenue, bo tych FM to już w ogóle nie czuję, chyba stały się mniej trwałe niż kiedyś. Moim ulubionym jest Paris Avenue Gabriela Margerita :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie są Wasze ulubione perfumy?