12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +1
12 ppt ?

Jakie Waszym zdaniem wzory dywanów nie wychodzą z mody? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Jakie Waszym zdaniem wzory dywanów nie wychodzą z mody?

Napisał(a): ~Maddei -

Ja jeszcze dorzucę dywany podobne do tureckich (ale to nie są tureckie) gdzie mamy do czynienia z eliptycznym środkiem – nie wiem czy dobrze się wyraziłam. W każdym razie bardzo często w tradycyjnych wnętrzach się znajdują. Ja znajdę zdjęcie poglądowe to dorzucę.

Napisał(a): ~Doświadczony -

Bardzo mi się podoba dywan który kupowałam w internecie na stroniehttps://7kd.pl/. Sklep jest o tyle sprwadzony że działają też stacjonarnie, także nie jest to jakaś firma widmo sprzedająca rzeczy niewiadomego podchodzenia i wątpliwej jakości. Kontakt z obsługą bezproblemowy, fajnie mi wyjaśniono na czym w ogóle polega ten polipropylen , jakie ma właściwości itd.

Reklama

Napisał(a): ~Karlo -

Też racje. Słabo będą niektóre dywany tureckie wyglądać w nowoczesnym wnętrzu. Oczywiście to już zależy od nas samych jednak nawet najbardziej uniwersalny dywan w nie wszystkich wnętrzach się sprawdzi.

Napisał(a): ~Maddei -

Prawda jest taka, że wybór dywanu nie jest łatwą sprawą. Oczywiście przed zakupem polecam poczytać trochę w sieci, popatrzeć na aranżacje zbliżone do naszego pomieszczenia i wtedy ewentualnie na jakiś konkretny typ dywanu postawić.

Napisał(a): ~DywanyWitek -

Moda w wyposażeniu wnętrz często się zmienia, podobnie jak moda w ubiorze. Dotyczy to również designu i kolorystyki dywanów. Ale są też wzory ponadczasowe, które pozostają ciągle modne i zawsze będą na czasie. To przede wszystkim klasyczne dywany o wzornictwie orientalnym, potocznie zwane dywanami tureckimi.
Dużą popularnością cieszą się również modele, w których środek (prostokątny lub w kształcie elipsy) jest jednokolorowy, a ornamentem – niczym koronką – wykończone są wyłącznie brzegi. Alternatywą dla takiego rozwiązania są dywany, w których centralnym elementem jest efektowna rozeta.
Takie dywany produkowane są przez wszystkie liczące się fabryki dywanów na świecie. W Polsce najwięcej takich modeli produkuje łódzka fabryka Dywilan oraz białostocka fabryka Agnella Brintons.

Pozdrawiamy,
Dywany A.Witek -https://sklep(...)itek.pl
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie Waszym zdaniem wzory dywanów nie wychodzą z mody?