108
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi91
  • Ocen na +-1
108 ppt ?

Jakie zabiegi na wypadające włosy? (92)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jakie zabiegi na wypadające włosy?

Napisał(a): klementynka1 -

Tak jak w tytule... czy mozecie polecic jakikolwiek zabieg, ktory pomaga na wypadajace wlosy? Juz nie mam sily, tyle wlosow mi leci z glowy :( Probowalam naprawde wielu preparatow, suplementów diety a wlosy jak leciały tak lecą :( Dlatego uznalam, ze zdecyduje sie na jakis zabieg, bo tylko to mi pozostalo. Napiszcie proszę, jakie zabiegi robiliscie i czy przyniosly wam jakis efekt?
INTERIA.PL

Re: Jakie zabiegi na wypadające włosy?

Napisał(a): Gość -

"Metoda mezoterapii bezigłowej wykorzystuje zjawisko oddziaływania pola elektrycznego na błony komórkowe. Podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej w błonie lipidowej komórek naskórka tworzą się nietrwałe pory, tworzące kanały przepuszczające substancje aktywne w głąb skóry właściwej. Dzięki temu dostarczamy substancji wzmacniających włos takich jak witaminy, minerały, aminokwasy w głąb skóry bez stosowania bolesnej iniekcji. W celu zauważenia poprawy należy zastosować serię ok. 10-15 zabiegów wykonywanych 1-2 razy w tygodniu.
Dla kogo? Zabieg jest polecany we wszystkich rodzajach łysienia, wypadania włosów, łojotoku, suchości skóry głowy (świąd), łamliwości oraz suchości włosów.
Jaki jest efekt? Zatrzymanie wypadania włosów, wzmocnienie cebulek, wzmożony odrost włosów, a także poprawa nawilżenia skóry głowy, redukcja świądu i pieczenia, zmniejszenie łojotoku. W konsekwencji tych procesów włosy stają się mocniejsze i bardziej lśniące.''

Cena zabiegu od 200 do 300 zł.

Osobiście nie mam problemu z włosami, ale próbuję ci się jakoś pomóc. ;)))

Napisał(a): Tris -

Pierwsza rzecz czy aby sama nie niszczysz sobie włosów....
Prostujesz je, farbujesz (jak tak to jak często), rozjaśniasz, lokujesz, układasz np. związujesz gumką lub spinkami lub wsuwkami lub czymś innym..., nie suszysz włosów suszarką..., kręcisz je sobie lokówką lub nawet zwykłymi wałkami lub papilotami lub jakieś trwałe sobie robisz, itd...., coś z tego....???

Bo jeśli włosy Ci wypadają to musi być jakiś powód tego..., a zabiegami nic nie wskórasz, dopóki nie pozbędziesz się problemu..., zabiegi Ci tylko podleczą włosy, ale potem znów Ci będą wypadać..., więc szkoda marnować pieniędzy, bez zdiagnozowania problemu..., bo to na dłuższą metę nic nie da....

Reklama

Napisał(a): wiosna2 -

klementynka1 Tak jak w tytule... czy mozecie polecic jakikolwiek zabieg, ktory pomaga na wypadajace wlosy? Juz nie mam sily, tyle wlosow mi leci z glowy :( Probowalam naprawde wielu preparatow, suplementów diety a wlosy jak leciały tak lecą :( Dlatego uznalam, ze zdecyduje sie na jakis zabieg, bo tylko to mi pozostalo. Napiszcie proszę, jakie zabiegi robiliscie i czy przyniosly wam jakis efekt?
Zrób sobie morfologię i wyjdzie czego Ci brakuje w organizmie ..... i wtedy to zastosuj.....skrzyp plny podobno jest dobry na wypadające włosy:)

Reklama

Napisał(a): gość -

Lilith1 Płukanka wywarem z młodych pokrzyw.
Sok z czarnej rzodkiewki (czarna rzepa), zarówno do picia jak i do wcierania (płukania) w skórę głowy.

Sposoby użycia znajdziesz w necie. Trochę własnego wysiłku nie zaszkodzi...
sory, ale zrobienie płukanki nie okresla sie mianem zabiegu... mysle,ze autorka pyta o profesjonalne zabiegi, takie jakie sa w salonachc, gabinetach

żadne zabiegi ani suplementy diety - robiąc to samo oczekujesz na inne rezultaty? w to może tylko wariat wierzyć. Zmień po prostu podejście i zbadaj jakie masz w żołądku ph - najprawdopodobniej nie masz wcale kwasu solnego i nie wchłaniasz składników mineralnych.

Reklama

Napisał(a): Tris -

gość sory, ale zrobienie płukanki nie okresla sie mianem zabiegu... mysle,ze autorka pyta o profesjonalne zabiegi, takie jakie sa w salonachc, gabinetach
Sorry, że się wtrącę, ale myślisz, że co się robi w salonie...., jakieś wszczepianie we włosów mikroelementów...., nie...., robi się własnie zabiegi, ale nakładając maskę, którą jedynie traktuje się pewnym urządzeniem, by szybciej się wchłonęła..., ale maska jest zrobiona z natury...., bo chemia na pewno włosów nie uleczy...., maski są z olejków roślinnych i tego typu rzeczy..., więc robienie sobie płukanki nie raz, ale regularnie przez dłuższy czas, jak najbardziej poprawi strukturę włosów, tak samo jak drogi zabieg....
Poza tym...., myślę, że Autorka jest tylko botem...

Mysle, ze mozna w domowym zaciszu nalozyc sobie jakas maske, zrobic płukankę, ale chyba nic nie zastapi zabiegu z prawdziwego zdarzenia. Ktos wyzej wspomnial o mezoterapii beziglowej- ja akurat zdecydowalam sie na igłowa i nie zaluje, bo w koncu wlosy odżyly, przestaly wypadac i jest duuuzo lepiej :) bardzo mnie to cieszy, bo popadlam w niezle kompleksy z powodu stanu swoich wlosow. Robilam w Hair Medice w Warszawie i jedyne czego zaluje to to, ze tak dlugo zwlekalam z podjeciem decyzji no i ze sporo pieniedzy wydalam na cuda wianki z drogerii apteki, ktore dawaly efekt placebo.

gość
Lilith1 Płukanka wywarem z młodych pokrzyw.
Sok z czarnej rzodkiewki (czarna rzepa), zarówno do picia jak i do wcierania (płukania) w skórę głowy.

Sposoby użycia znajdziesz w necie. Trochę własnego wysiłku nie zaszkodzi...
sory, ale zrobienie płukanki nie okresla sie mianem zabiegu... mysle,ze autorka pyta o profesjonalne zabiegi, takie jakie sa w salonachc, gabinetach
dokladnie... płukanki ziołowe rzadko kiedy dają widoczne rezultaty ;)

Napisał(a): Gość -

Ja zainwestowałam w szampon i odżywkę Biotebal. Używam od mniej więcej dwóch miesięcy i jestem zadowolona z efektów. Włosy przestały wypadać, pojawiło się dużo nowych, są bardziej miękkie i odżywione. Mam wrażenie, że na własną prośbę mi te włosy wypadły. Myłam je praktycznie codziennie i oczywiście codziennie suszyłam je suszarką. W konsekwencji zrobiły się słabe, łamliwe i wypadały na potęgę.

jestem zdziwiona ze tak wiele z was uwaza, ze tabletki czy odzywki pomogą przy wypadaniu wlosow... to rzadko jest tymczasowe, z takimi problemami trzeba udac sie do specjalisty trychologa... mi pomogly zabiegi wlasnie z mezoterapii iglowej robione we wspomnianej wczesniej hair medice ( mieszkam w wawie) i w koncu wlosy odzyly i zaczynam wygladac jak czlowiek :) szkoda pieniedzy na suplementy i inne takie rzeczy dające efekt placebo, lepiej zainwestowac w konkret zabieg, ktory daje efekt. a i polecam nie tylko mezoterapię, ale rowniez hair medicę- ogromny profesjonalizm i swietne podejscie do klienta :)

gość [egi, takie jakie sa w salonachc, gabinetach
dokladnie... płukanki ziołowe rzadko kiedy dają widoczne rezultaty ;)[/cytat]

Płukanki są dobre, ale faktycznie nie zawsze wystarczają. Ja podziałałam dodatkowo od wewnąrz oeparolem femina. I to dopiero pomogo, nawet dosyć szybko, bo po 2 tygodniach zauważyłam, że tracę mniej włosów.

gość jestem zdziwiona ze tak wiele z was uwaza, ze tabletki czy odzywki pomogą przy wypadaniu wlosow... to rzadko jest tymczasowe, z takimi problemami trzeba udac sie do specjalisty trychologa... mi pomogly zabiegi wlasnie z mezoterapii iglowej robione we wspomnianej wczesniej hair medice ( mieszkam w wawie) i w koncu wlosy odzyly i zaczynam wygladac jak czlowiek :) szkoda pieniedzy na suplementy i inne takie rzeczy dające efekt placebo, lepiej zainwestowac w konkret zabieg, ktory daje efekt. a i polecam nie tylko mezoterapię, ale rowniez hair medicę- ogromny profesjonalizm i swietne podejscie do klienta :)
Po jakim czasie widzialaas efekty po tym zabiegu? Weszlam na stronę kliniki, o ktorej piszesz, ale widze, ze w ofercie mają nie tylko mezoterapię igłową, ale takze osoczem bogatopłytkowym. Skad mam wiedziec, na którą mam sie zdecydowac? Jaka jets miedzy nimi roznica?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakie zabiegi na wypadające włosy?