74
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +0
74 ppt ?

jakie żelazko (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: jakie żelazko

Napisał(a): Gość -

Ja kupiłam ostatnio Bosha za 160 zł na megamedia.pl Świetne miejsce. Odkąd się o nim dowiedziałam, co jakiś czas tam wpadam i robię zakupy. A przed świętami to już na pewno tam zaglądnę. mają swietne promocje. Teraz jest żelazko Ardo za 61 zł. Szok. Nawet nie wiedziałam, że tak tanio można kupić i to nie w biedronce :P Jest też jedno fajne z prostokątną płytką grzewczą. Trochę nietypowe, ale podobno im często schodzi. Ciekawe jak się takim żelazkiem prasuje?

Zelmer też ma niezłe żelazka. No i nie takie znowu strasznie drogie. Poszukaj na moderni.pl, jest sporo modeli, do wyboru do koloru (dosłownie). Ja ogólnie mam zaufanie do Zelmera, także nie tylko żelazko posiadam tej firmy właśnie (i nie narzekam)

Reklama

ja polecam żelazko Bosha TDA 8375, wyprasuje każdy materiał i ma system zapobiegający osadzania się kamienia i co dla mnie ważne..ma system blokujący kapanie przy prasowaniu w niskich temperaturach, co w starych żelazko denerwowało mnie niemiłosiernie

Ja jestem zwolennikiem marki zelmer:) sama mam takie żelazko i jestem z niego bardzo zadowolona:) Jeśli chcesz kupić dobre żelazko i do tego niedrogo polecam przejrzeć ofertę sklepu moderni.pl. Mają duży wybór i na pewno znajdziesz coś dla siebie w ofercie moderni.pl. Jak już mówiłam godną polecenia firmą jest zelmer:)

Reklama

Ja także bardzo lubię markę zelmer, ale mam żelazko bosch i jestem z niego bardzo zadowolona... moje rzeczy są dokładnie wyprasowane, a prasowanie moim żelazkiem jest całkiem przyjemne ( mówię "całkiem", bo nie lubię prasować). No i żelazko, które kupiłam nie było zbyt drogie. Dlatego ja mogę ci polecić żelazko firmy BOSCH.

W jakiej kwocie to żelazko Cie interesuje? Bo wybór jest duży w różnych przedziałach cenowych. Są nawet żelazka bosha za 800 zł ale nie wiem czy akurat takie Cie interesuje. Proponuję zwrócić uwagę na BRAUN Braun ProStyle SI 17720 za około 180 zł albo na BOSCH TDA 2329 za 130 zł. Obydwa bardzo dobre, sama mam ten drugi model :)

Reklama

faktycznie łatwiej jest coś doradzić jak się określi kwotę. Bo jak podasz w jakim przedziale cenowym chcesz kupić żelazko, będzie dużo łatwiej polecić jakąś konkretną firmę, a i może jakaś promocja się trafi w sklepach też podrzucimy adresy;)

Też przyłączę się do tematu, bo szukam żelazka, a wybór jest teraz tak przytłaczający, że trudno się połapać. Mam wrażenie, że jakiego żelazka bym nie kupił to i tak będzie naszprycowane technologią i zawsze zaoferuje coś użytecznego. Ciekawe tylko jak z bezawaryjnością. Podobno bosche są dobre, ale czy to nadal prawda?

Ja mam żelazko BOSCH zdaje się, że model TDA 6621, ale nie do końca pamiętam, a nie wiem gdzie wrzuciłam opakowanie. Mniejsza o to, to bardzo dobre żelazko, marka znakomita, na pewno długo mi posłuży. Udało mi się kupić to w bardzo przyzwoitej cenie na magicznaplaneta.pl, bardzo szybko dostarczyli mi towar, ogólnie byłam mile zaskoczona fachową obsługa, bo często się tego nie spotyka.

ArzMiuo Też przyłączę się do tematu, bo szukam żelazka, a wybór jest teraz tak przytłaczający, że trudno się połapać. Mam wrażenie, że jakiego żelazka bym nie kupił to i tak będzie naszprycowane technologią i zawsze zaoferuje coś użytecznego. Ciekawe tylko jak z bezawaryjnością. Podobno bosche są dobre, ale czy to nadal prawda?
A aż tak bardzo narzekasz na psucie się żelazka? Bo ja tam jeśli jakiegoś żelazka nie spalę z własnej głupoty, to trzyma się zawsze długo. A wymieniam tylko dlatego, że mam ochotę na jakieś nowe i fajniejsze. Weź sobie zobacz w 1komp.pl na żelazko BRAUN Precision Style SI 18896 z nakładką do delikatnych i ciemnych tkanin. Spoko jest.

Spoko jest? Ja potrzebuję żelazka, które oprócz tego, że "spoko jest" i fajnie wygląda, to jeszcze będzie funkcjonalne i bezawaryjne. Niestety, do tej pory nie miałem zbyt dużo szczęścia przy zakupie żelazek. Dopiero niedawno udało mi się kupić niezłe żelazko, które rzeczywiście daje radę. Ale do najtańszych nie należało ;)

Szukaj takiego żelazka, które ma wiele potrzebnych ci funkcji. Wiesz np. prasowanie delikatnych tkanin, albo prasowanie parowe. no i takie, żeby było wygodne. tzn. dobrze leżało w dłoni. To jest moim zdaniem najważniejsze, jeśli chodzi o wybór żelazka. Możesz też nieco się zasugerować ceną no i jeszcze możesz zwrócić uwagę na producenta;)

No a czy ktoś wspominał o tych żelazkach boscha, philipsa i brauna z electro? No bo w sumie podobno są najlepsze, a na electro.pl kosztują dużo mniej niż w media. To TE SAME żelazka, sprawdzałem. Różnica jest tylko w cenach. Tylko które konkretnie polecić.. ciężka sprawa. Może ktoś bardziej obeznany w temacie mógłby wejść na stronę, przejrzeć ofertę i coś konkretnego doradzić?

A ja tam lubię żelazka tefala. Moim zdaniem to są jedne z lepszych żelazek. Dokładnie prasują dobrze się je trzyma w dłoni. Więc mają wszystko, co jest potrzebne jeśli chodzi o żelazka. Ja jak wybierałabym żelazko nie szukałabym jakiegoś drogiego tylko postawiłabym na coś takiegohttp://www.ma(...)d=34001 jest dobre i tanie. A prasowania i tak nie lubię więc więcej nie jest mi do szczęścia potrzebne;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • elazko bosch opinie
  • elazka systemowe opinie
  • elazka bosch opinie
  • bosch tda 5641
  • elazko systemowe opinie
  • fajne żelazko
  • dobre tanie żelazko
  • najlepsze elazkabosch
  • elazko bosch tda 5641 forum
  • elazko bosch 5641-opinie