374
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19 tys.
  • Odpowiedzi175
  • Ocen na +0
374 ppt ?

Jakiej firmy okna drewniane polecacie???? (176)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jakiej firmy okna drewniane polecacie????

Napisał(a): Gość -

Okna drewniane są dobre tylko do specyficznych budynków jak dworki lub domy drewniane .
Wymagają konserwacji i są drogie w utrzymaniu . Dla osób praktycznych i oszczędnych polecam okna PCV
……………..
www.solidnairma.com

Reklama

Stary wątek, ale napisze. Okna drewniane faktycznie są droższe i jest z nimi więcej kłopotu, ale.. są o wiele łądniejsze niż okna PCV. JEdnak ja np. nie zdecydowałąbym się na zamontowanie drewnianych okien w bloku, do tego wystarczy PCV w okleinie drewnopodobnej. Okna drewniane najlepiej nadają się do domków jednorodzinnych ( niekoniecznie drewnianych, czy rzypominających pałace) Drewniane oka nadają stylu i takiej elegancji. Podczas wybierania okien do swojego domu długo zastanawiałem się co wybrać. Zastanawiałęm się między drewnem, a PCV w okleinie z firmy Budvar, ale zdecydowałem się na drewno. Okna są super i świetnie się prezentują a wcae nie mnieszkam w pałacu ;P

Witam
Polecam prestiżowe drewniane okna urzędowskiego. Dbale wykonane, masywne, ciepłe i dobrze cyrkulują powietrze.
Firma daje duże rabaty i wieloletnią gwarancje sieć sklepów dostępna w całej polsce.
pozdwaiam konrad

Reklama

Dobór okien (drewno albo PCV) faktycznie zależy w pewnym stopniu od tego, czy mieszkamy w domu, czy bloku. Nie jest to jednak reguła. Zgodzę się, że lepiej prezentują się okna drewniane i jeśli komuś zależy na dobrym wyglądzie okien i ich wysokiej jakości, to powinien zainwestować w okna drewniane. Co do producenta, to radzę się skonsultować z obsługą multizakupy.pl - ci ludzie znają się na rzeczy i z pewnością doradzą coś sensownego.

prosze zalorzyc okna w firmie ktora miesci sie w miejscowosci falknowo w woj ;warminsko;mazurskie.nie pamietam jak ta firma sie nazywa ale okna maja cudowne piekne wyprofilowane i tanie bo to bezposredni producent .nie dawno bralam od nich 21 okien do domu wybralam zloty dab ze szprosami w srodku [listwy,kraty]karzdy mysli ze to prawdziwe drewno ,zalezy od gustu mi sie zawsze podobal starodawny styl.naprawde polecam

Reklama

arwentosik Właśnie jestem na etapie wyboru okien do mojego domu, firm jest sporo ale którą wybrać to nie wiem...
Mialem kiedys okna pcv, nie bylem zadowolony, pewnie przyczyna byla taka, ze wtedy byly zupelnie inne metody ich wykonywania.
Zdecydowalem sie wiec na drewno, i tutaj spotkalo mnie bardzo mile zaskoczenie, okna nie przepuszczaja powietrza, sa wykonane bardzo precyzyjnie. Mam okna z Glumatexu w Nakle Slaskim, moge polecic je wszystkim!, jestem zadowolony.

Hej osobiście polecam okna Fakro, oczywiście wszystko zależy od tego czego oczekujesz od takich okien. Słyszałem o nowoczesnych oknach pokrytych powłoką chyba z tlenku jakiegoś metalu, które myją się same. Ważnym elementem jest również energooszczędność czyli przepuszczanie światła i wszystko co z tym związane. Polecam artykułhttp://spoti.(...)pasywny

Również długo szukałam okien drewnianych i w końcu kupiłam z polecenia znajomego w POL-SKONE. Swoje okna mam już około 3 lata, znajomy znacznie dłużej, a wyglądają tak samo - trwałe i solidne, jestem zadowolona, więc polecam.

A ja miałam szczescie - nie musiałam długo szukać. Zgłosiłam sie do firmy Lira Dom mieszczacej się blisko mojego mieszkania. Wiedziałam że mają dobra jakość, wieści się szybko rozchodza :)dlatego tez byłam spokojna. Obsługa na plus, pomiar i montaż bez zarzutów, a i jeszcze rolety tam zamówiłam :) Mają serwis gwarancyjny i po, jednak ja jeszcze nie korzystałam i oby taki stan rzeczy trwał nadal, już mija 2 rok:)

jasne że "Stolbudu Włoszczowa" okna drewniane. Zamówiłam na Krzyckiej we Wroclawiu, miła obsługa, besproblmowy i szybki montaż. Na okna mam 10 lat gwarancji. Mąż na początku chciał pcv, ale teraz chwali sobie naturalny wygląd drewnianych okien.

Gość Okna drewniane są dobre tylko do specyficznych budynków jak dworki lub domy drewniane .
Wymagają konserwacji i są drogie w utrzymaniu . Dla osób praktycznych i oszczędnych polecam okna PCV
……………..
www.solidnairma.com
obalam mity. To, że okno muszę przesmarować na szmatce z impregnatem przy umyciu ras na rok okno, to nie znaczy, że okno jest wymagające;) to to samo jak przetrzeć meble w domu prontem. Okna PCV są wszędzie i wcale nie są takie tanie, a w dodatku ich żywotność wbrew pozorom jest dużo krótsza niż drewnianych.

zgadzam się, że konserwacja okien to nie są wcale jakieś ciężkie fachowe roboty. Swoje okna kupiłem od Pol-Skone. Cena nie nadwyrężała portfela, okna są piękne i cieszę się, że postanowiłem wymienić PCV na drewno.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • okna drewniane opinie
  • dobre okna drewniane
  • okna drewniane jakiej firmy
  • dobre okna drewniane forum
  • najlepsze okna drewniane
  • okna pol skone opinie
  • jakie okna drewniane polecacie
  • okna drewniane forum
  • drewniane okna opinie
  • okna drewniane ranking
  • okna drewniane opinie uytkownikw
  • najlepsze drewniane okna
  • dobre okna opinie
  • okna drewniane czy pcv opinie
  • ceny okien drewnianych forum
Do góry strony: Jakiej firmy okna drewniane polecacie????