1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń150 tys.
  • Odpowiedzi299
  • Ocen na +129
1 tys. ppt ?

Jakiej wielkości biust kręci facetów? (300)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jakiej wielkości biust kręci facetów?

Napisał(a): ~na wymioty -

~znawca Biust nie musi być duży. ma być ładny i nie wiszący.
Suteczki przy tym muszą być duże i śliczne.

wielkość biustu jest drugorzędna
bimbałki są seksy. Najbardziej podniecają jak się nad tobą bujają, gdy ciebie ujeżdża.
"Jędrne" silikony tego nie potrafią. Silikonowy biust jest po prostu nieestetyczny, a silikonowy biust xxl jest po prostu wstrętny, bo pod skórą widać pomarszczone worki.

Napisał(a): ~Esteta -

~na wymioty
~znawca Biust nie musi być duży. ma być ładny i nie wiszący.
Suteczki przy tym muszą być duże i śliczne.

wielkość biustu jest drugorzędna
bimbałki są seksy. Najbardziej podniecają jak się nad tobą bujają, gdy ciebie ujeżdża.
"Jędrne" silikony tego nie potrafią. Silikonowy biust jest po prostu nieestetyczny, a silikonowy biust xxl jest po prostu wstrętny, bo pod skórą widać pomarszczone worki.
Popieram choć ja jestem zwolennikiem pięknej pupy! Często widzę jak idzie w obcisłych spodniach pupa Nr 1 jakby dał klapsa to by pękły, no ale faktycznie to musi być extra pupa ;)

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~zosinka -

Są różni faceci i każdy ma swoje upodobania. Ja na swój biust nie mam co teraz na narzekać bo jest dobrych rozmiarów no i stał się bardziej jędrny. Ale nie robiłam sobie żadnych zabiegów, tylko po prostu hormony zawarte w tabletkach antykoncepcyjnych vines taki o to przyniosły mi skutek uboczny :)

Napisał(a): ~Men -

~zosinka Są różni faceci i każdy ma swoje upodobania. Ja na swój biust nie mam co teraz na narzekać bo jest dobrych rozmiarów no i stał się bardziej jędrny. Ale nie robiłam sobie żadnych zabiegów, tylko po prostu hormony zawarte w tabletkach antykoncepcyjnych vines taki o to przyniosły mi skutek uboczny :)
Uboczny??? :d Chciałbym zobaczyć na żywo ten skutek uboczny, miałaś kiedyś orgazm sutkowy? ;-)

Reklama

Napisał(a): ~ANNA KREDYT -

ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
Dziękuję Ci

UWAGA
NIE POLSKI, wstrzymaj się

Napisał(a): ~Men -

~ANNA KREDYT ANNA CHROMA FINANSOWANIE
Witam wszystkich
Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce.
W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
E-mail: annachroma1949@gmail.com
Dziękuję Ci

UWAGA
NIE POLSKI, wstrzymaj się
A orgazm sutkowy łatwo ona osiąga?

Napisał(a): ~Taka prawda -

Rea 9 na 10 facetów woli duży biust u kobiet. Ten dziesiąty woli tych dziewięciu.
Zdecydowanie bardziej zwracam uwagę na całość, same cycki mi nie imponują, albo kobieta (nawet z małymi cyckami) ma coś w sobie , albo nie, ściśnie mnie w dołku na jej widok albo nie. Widząc cycki jak balony jedynie mogę pomyśleć, ta ma chyba problem z kręgosłupem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jakiej wielkości biust kręci facetów?